JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Papinjo odustaje od kupnje brodova i puni trezor …)

Silvestar, 27.10.2008. u 13:36
zaboravni

može izvor?

j…ga ako dođe na 19kn morat ću dokupit, kud puklo da puklo ))


j…ga ako dođe na 19kn morat ću dokupit, kud puklo da puklo ))

ne ja ću ipak na 18 kn, jer je to realna vrijednost s obzirom na situaciju

samo što nije...


Jadroplov bi mogao biti najugodnije iznenađenje FI 3Q2008.Naime tečajne razlike bi mogle imati
drugačiji smjer.Dakle mogle bi biti pozitivne,što bi moglo znatno povečati dobit.

a kaj ti ja pričam? JDPL je slovio kao najnesposobniji brodar i najmanje sklon riziku ulaganjima i samo gomilaju cash u dolarima. Al se sad pokazalo da je to baš super. Dug neka sića, a para ko brod. Diš bolje:)) I zato sam ga moro malo piknut po 170 i budem još malo po 130. Inače 2004. je bio preko 200kn kad je bio sav jadan i sheban. Al zapamti: samo za male pare! Nemoj da ne moš van ak zagusti:)). A možda ga država i proda jednog dana….

I'LL BE BACK

pa prodat ce ga sigurno , jer naša država "mora" sve prodati. jer nije dobro da država gospodari.osim kad je financijska kriza.

Good artists copy. Great artists steal.

WALL STREET I MAJMUNI

Došao jednom jedan gospodin, lijepo obučen, odsjeo u jedinom hotelu koji je postojao u naselju i objavio na cijeloj stranici lokalnog lista da plaća za svakog majmuna koji mu donesu 10$. Seljaci koji su znali da je šuma puna majmuna pojuriše loviti majmune i čovjek ih je uredno isplaćivao, kako je
bio objavio.Kad je ostalo malo majmuna i postalo teško da se ulove, seljacisu prestali da ih donose. Gospodin je tad obećao 20$ za majmuna i seljaci su potrčali loviti ih. Opet su majmuni ponestali i gospodin je povećao cijenu na 25$ i lovci su ulovili onih nekoliko preostalih, ali i tome je došao kraj.
Sad je gospodin obećao 50$, ali majmuna vise nije bilo….

On je otputovao i njegov ortak se uputio seljacima i rekao:

Pogledajte ove kaveze, puni su majmuna koje je moj šef kupio za njegovu
kolekciju. Predlažem vam da ih kupite za 35$ i kad se sef vrati on će vam ih
kupiti za 50$, sto je bila posljednja cijena.

Seljaci sakupiše ono sto su uštedjeli cijelog života i kupiše tisuće majmuna koji su bili po kavezima i
očekivaše povratak gospodina. Od tog dana nisu više vidjeli ni jednog ni drugog gospodina. Jedino što su vidjeli su kavezi puni majmuna, koje su kupili uštedom cijelog života.

Sad imate jasnu ideju kako funkcioniraju financijske burze.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ovo ludilo se nastavlja.

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

Samo da je još dinerosa!!!!! [cry]
A ja kupovao danas!! [cry]
Stvarno nisu normalni ovi amerikanosi.
Do kad ćemo strugat smamo drgi Bogec zna.


WALL STREET I MAJMUNI

Došao jednom jedan gospodin, lijepo obučen, odsjeo u jedinom hotelu koji je postojao u naselju i objavio na cijeloj stranici lokalnog lista da plaća za svakog majmuna koji mu donesu 10$. Seljaci koji su znali da je šuma puna majmuna pojuriše loviti majmune i čovjek ih je uredno isplaćivao, kako je
bio objavio.Kad je ostalo malo majmuna i postalo teško da se ulove, seljacisu prestali da ih donose. Gospodin je tad obećao 20$ za majmuna i seljaci su potrčali loviti ih. Opet su majmuni ponestali i gospodin je povećao cijenu na 25$ i lovci su ulovili onih nekoliko preostalih, ali i tome je došao kraj.
Sad je gospodin obećao 50$, ali majmuna vise nije bilo….

On je otputovao i njegov ortak se uputio seljacima i rekao:

Pogledajte ove kaveze, puni su majmuna koje je moj šef kupio za njegovu
kolekciju. Predlažem vam da ih kupite za 35$ i kad se sef vrati on će vam ih
kupiti za 50$, sto je bila posljednja cijena.

Seljaci sakupiše ono sto su uštedjeli cijelog života i kupiše tisuće majmuna koji su bili po kavezima i
očekivaše povratak gospodina. Od tog dana nisu više vidjeli ni jednog ni drugog gospodina. Jedino što su vidjeli su kavezi puni majmuna, koje su kupili uštedom cijelog života.

Sad imate jasnu ideju kako funkcioniraju financijske burze.


……… mmmmmmmmmm a sad mi je jasno zasto se osijecam kao majmun

hihi

Ne znam kakve veze ima taj idiotski tekst sa dionicom Jadroplova?
Brodari su trenutno na dnu znači mogu samo up a i podcjenjeni su do bola.


…..Brodari su trenutno na dnu znači mogu samo up ……

Siguran ?
Ako jesi , ništa ne te priječi da uzmeš recimo 1.000 komada i za koji se dan obogatiš.


Ne znam kakve veze ima taj idiotski tekst sa dionicom Jadroplova?
Brodari su trenutno na dnu znači mogu samo up a i podcjenjeni su do bola.

Zašto su podcjenjeni su do bola??? Molim objašnjenje i nekakvu analizu

New Report

Close