JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaka prodavati.Ne ne .Fuj to!!!!!! [lol]

Tech pa nije valjda da se stvarno sekiraš zbog ocjena? [lol]
..nemoj mislit da ti ja dijelim asove(nisam dugo hehe, zadnja je čak bila stotka
[smiley])


molio bih prodavatelja na189,99,da mi zavrsi nalog i do kraja me poklopi na 188.hvala

Evo……aj sad mene na 183 [pray] [rolleyes]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

43—–182 [yawn]

Država se mačehinski odnosi prema ovoj dionici. Nikakvo čudo. Šta su radili u privatizaciji?
Dabogda dionica došla na 20k. A onda ja kupujem par stotina komada. Pa če se ponivit 2004.


Tech pa nije valjda da se stvarno sekiraš zbog ocjena? [lol]
..nemoj mislit da ti ja dijelim asove(nisam dugo hehe, zadnja je čak bila stotka
[smiley])

Ma gledaj mene nije bas lako srusiti. Imam oko 1800 postova i treba puno jedinica da mi se promjeni status. Zaista mi idu na zivce psihici koji su frustrirani, neelokventni, bez smisla za pisanje i koji vjerovatno nisu kadri staviti smislen post a kamo li se upustiti u ozbiljnu debatu. Snagu im daje jedino anonimnost nicka. I kako ocjenjuju. Prosetaju stranicu i svima udjeli jedinice, bez obzira ko i sta napisao. PDWEB kojem sam nekoliko puta skrenupo pozornost na taj problem je kazao da i sami vide lakrdiju ovakvog ocjenjivanja i da planiraju nesto poduzest. Ja sam ponudio svoje vidjenje kako problem sanirati. U svakom slucaju nadam se da ce psihici uskoro otici gdje im je mjesto. U ropotarnicu povjesne zbiljnosti.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Nego jeli krešimo sutra?
Može neka pametna. Ja capo još 42 kom po 185,33 a povuka onog na 182 —43 kom.
Jeli vrijeme za mali oporavak ili tonemo?
Bez obzira na ove iz KD menađerčćiiiiće koji govore suprotno a pokazalo se do sad kad god su govorili BUY signali držati i tome slično padalo je!!!!!
Ja uvik radim suprotno od njih pa ako san se zajeba naka san.Na računu još 980 kn taman za jednu ATPL.
Ajmo gori više……………………………………………………………………………………… [smiley]

Eavo svima stoja. [thumbsup]

Ma gledaj mene nije bas lako srusiti. Imam oko 1800 postova i treba puno jedinica da mi se promjeni status. Zaista mi idu na zivce psihici koji su frustrirani, neelokventni, bez smisla za pisanje i koji vjerovatno nisu kadri staviti smislen post a kamo li se upustiti u ozbiljnu debatu. Snagu im daje jedino anonimnost nicka. I kako ocjenjuju. Prosetaju stranicu i svima udjeli jedinice, bez obzira ko i sta napisao. PDWEB kojem sam nekoliko puta skrenupo pozornost na taj problem je kazao da i sami vide lakrdiju ovakvog ocjenjivanja i da planiraju nesto poduzest. Ja sam ponudio svoje vidjenje kako problem sanirati. U svakom slucaju nadam se da ce psihici uskoro otici gdje im je mjesto. U ropotarnicu povjesne zbiljnosti.

Tech, opasno si zabrijo na to ocjenjivanje. Svaki dan sve više. Opsjednut si posto. Jel sanjaš ocjene? Vidim razmišljaš o rješenjima… [lol] [lol]

I'LL BE BACK

10.10. 2008 stanje
6. HPB D.D. 18.131 1,11%
7. PBZ D.D. 16.325 1,00%

21.10.2008.
6. PBZ D.D. 18.548 1,13 Skrb. račun
7. HPB D.D. 18.379 1,12 Skrb. račun

Bit će zanimljivo tko je kupovao u srijedu Protrgovno cca 6500 dionica i danas.
U svakom slučaju netko se opako krca a na dan skupštine je otišlo tih 6500.
Vidjet ćemo sutra i u ponedijeljak .
A ovi HPB I PBZ se krcaju i to dobro.
[thumbsup]


Nego jeli krešimo sutra?
Može neka pametna. Ja capo još 42 kom po 185,33 a povuka onog na 182 —43 kom.
Jeli vrijeme za mali oporavak ili tonemo?
Bez obzira na ove iz KD menađerčćiiiiće koji govore suprotno a pokazalo se do sad kad god su govorili BUY signali držati i tome slično padalo je!!!!!
Ja uvik radim suprotno od njih pa ako san se zajeba naka san.Na računu još 980 kn taman za jednu ATPL.
Ajmo gori više……………………………………………………………………………………… [smiley]

Ja kresija danas. Bio je rucak i balote sa HRB, BV i Conmar-om. Kresija sam bar po kila.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ma gledaj mene nije bas lako srusiti. Imam oko 1800 postova i treba puno jedinica da mi se promjeni status. Zaista mi idu na zivce psihici koji su frustrirani, neelokventni, bez smisla za pisanje i koji vjerovatno nisu kadri staviti smislen post a kamo li se upustiti u ozbiljnu debatu. Snagu im daje jedino anonimnost nicka. I kako ocjenjuju. Prosetaju stranicu i svima udjeli jedinice, bez obzira ko i sta napisao. PDWEB kojem sam nekoliko puta skrenupo pozornost na taj problem je kazao da i sami vide lakrdiju ovakvog ocjenjivanja i da planiraju nesto poduzest. Ja sam ponudio svoje vidjenje kako problem sanirati. U svakom slucaju nadam se da ce psihici uskoro otici gdje im je mjesto. U ropotarnicu povjesne zbiljnosti.

Tech, opasno si zabrijo na to ocjenjivanje. Svaki dan sve više. Opsjednut si posto. Jel sanjaš ocjene? Vidim razmišljaš o rješenjima… [lol] [lol]
[/quote]
Ne razmisljam o rjesenjima vec ih nudim. Ipak sam ja Techman.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close