JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako se ekipa skuplja.

Ajmo još malo ovo što je ostalo u privh deset da počistimo i preuzmemo kompaniju!

Pozdrav pomorci!

LEAVE THE WORLD BEHINED

odluke Glavne skupstine

Điha điha četri noge sve četiri krute.
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 28.235 1,73 Skrb. račun
5. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 19.787 1,21 Skrb. račun
6. HPB D.D. 18.357 1,12 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 18.272 1,12 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D./PICTET ET CIE 15.700 0,96 Skrb. račun
9. HPB D.D./AUREUS INVEST – AUREUS EQUITY OIF 12.592 0,77 Skrb. račun
10. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
Ukupno: 80,20 [wink]

Vi nemate pojma o vrijednosti, ove godine dobit ovog bisera će biti 150 milijuna kuna,na računu je 193 kn po dionici, cijena je danas 200,00 kn umjesto 1000,00.Čekate strane špekulante da poberu vrhnje? gdje su tu MF-i , gdje je znanje ?

strvinar

Techman,
molim Vas objasnite mi kao laiku,kako to tankerima baš ne ide ,kad imaju vozarine bolje za 50% nego lani,zatim tankerski index raste(malo ,ali ipak raste),……..

klodovik

po meni je JDPL jedna od best by dionica u ovom trenutku ( ako uopće sad ima takvih ) -50% od nominale. otprilike kao da ATPL kupiš na 150 kuna…. I to pod uvjetom da nakon kupnje zatvoriš kantu i poluknrš ju prvi put nakon minimum godinu dana 🙂

Jutros Papić na radiju ——-Ovo je najbolja godina u povijesti Jadroplova———dobit 150 mil. kuna.
Svaka čast.
A vi krenite u rasprodaju sutra a ja čekam na 1xx.
[kiss]


Vi nemate pojma o vrijednosti, ove godine dobit ovog bisera će biti 150 milijuna kuna,na računu je 193 kn po dionici, cijena je danas 200,00 kn umjesto 1000,00.Čekate strane špekulante da poberu vrhnje? gdje su tu MF-i , gdje je znanje ?

drukaj kad cijena bude bar 500 kuna po dionici 🙂
dotad ,evo ti 1

Good artists copy. Great artists steal.


odluke Glavne skupstine

A da se kladimo da se clanak 13 odnosi na managerske nagrade?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Evo ti moguci odgovor prenesen sa topica TNPL:

Ulagači rasprodaju sve po redu iako BDTI danima raste, ali koga briga za jedno "T" više u nazivu indexa, zar ne?

Mislim da je i tankerska tresnula slicno JDPL. Njima je ATH bio oko 7100.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Techman,
nisam mislio na cijenu dionice,već na poslovanje tankerskih kompanija čije se vozarine odlićno drže,ali
ne bih htio gnjavit na ovoj temi.

klodovik


Jutros Papić na radiju ——-Ovo je najbolja godina u povijesti Jadroplova———dobit 150 mil. kuna.
Svaka čast.
A vi krenite u rasprodaju sutra a ja čekam na 1xx.
[kiss]

dvoumim se i ja
jdpl,ingr atpl ,svugdje pomalo izgleda

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close