JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kupio danas JDPL na 200 i nakon pola sata već sam u minusu 10 kn [cry]
na koliko je blokada?

Stoja prijatelju!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Tech, jel rano danas [rolleyes]

Upravo sam poslao kolegi na PM da mi se cini da je vrijeme za JDPL.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ja mislim da se stanje stabiliziralo bar u jednom segmentu. Ne cujemo vise price o margin calls sta znaci da investitori sada ulazu vlastiti novac. Zamislite u ovoj situaciji zvoncanje margina. Znanstvenici bi morali traziti novu apsolutnu nulu (-273 stupnja Celzija).

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

"Dabogda imao pa nemao" [cry] [bye] [yawn]….postajem apatičan, za dokup nemam a prodat neću.
Izgleda da ostajem ovdje još par godinica

Kako je cijena padala tako sam dokupljivao od 700-200. Sad samo gledam, jer žena više ne da 🙂
Iako… Ako padne ispod 50kn, možda opet uletim.
Prodaja? Nikako. Jednog dana možda bude dividende 😉

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

..evo šta kažu Kinezi: http://news.xinhuanet.com/english/2008-10/22/content_10233275.htm

Nekako ne vjerujem da je buđenje Azije zaustavljeno ovom krizom.Oni tek dolaze a što se brodova tiče, handy može lakše prebroditi prijelazno vrijeme od veće braće.

Vidio sam da je ranije bilo diskusije da li je Jadroplov potpisao s Brodosplitom ugovore o gradnji dva bulk carriera od po 52000 DWT, te dal je to potvrdjeno. Sudeci po informacijama na stranicama skvera, to je gotova stvar:

http://www.brodosplit.hr/tabid/1512/articleType/ArticleView/articleId/625/POTPISAN-UGOVOR-ZA-GRADNJU-BULK-CARRIERA.aspx

Pod novogradnje se to isto moze vidjeti, samo tamo ne stoji ime narucitelja…
Izgleda da tajming nije mogao biti gori sto se tice cijene brodova…
PS Imam dionice JDPL…

Ljudi, dadoo je upitao što mislimo o čuvanju JDPL za Tankersku i kakvi su izgledi da Vlada proda JDPL u ovim epileptičnim vremenima, pa tako zajebe nas male na dulji rok.
Nisam čuo takvo što, a netko od vas?
Tech!!!!!???


Nekako ne vjerujem da je buđenje Azije zaustavljeno ovom krizom.Oni tek dolaze a što se brodova tiče, handy može lakše prebroditi prijelazno vrijeme od veće braće.

Tu si u pravu iako handy i ovisi o velikoj braci.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Co je vo?
[wink]


Ljudi, dadoo je upitao što mislimo o čuvanju JDPL za Tankersku i kakvi su izgledi da Vlada proda JDPL u ovim epileptičnim vremenima, pa tako zajebe nas male na dulji rok.
Nisam čuo takvo što, a netko od vas?
Tech!!!!!???

Moja procjena je da su ti izgledi jednaki nuli. Uostalom tankerska je ulozila u Lenac, kupuje se novi dok a ni tanker marketu bas ne cvatu ruze iako je bolje nego na dry.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close