JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i mene konačno u Jadroplovu!

Pa di si brate uranio??? Samo nemoj pocet cvilit za tjedan dana "sta uradi pobogu"

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ma neka si ti nama došao rodijače nego isto si mogao pričekati još malo jer ovaj tobogan se nastavlja!!!!

Ajde šta ste se čovika uvatili,,,,ciloga ga istrašili!!
Mizadur dobro si ti kupija,,,kad bude tribalo ti češ dokupit i ka bog. [thumbsup] [cool] [wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ma možeš mislit , kako će se netko uplašit drukanja i negativne , neprijateljske kampanje , koju vodi nekoliko imbecilnih "analitičara". Očito je što vas nekoliko ovdje radi svaki dan , i cijeli dan. Sramite se.

Brale vjerujem da sam ja jedan od nabrojenih. I skroz si u pravu. Neprijateljska kampanja mi je u krvi. Koji je cilj neprijateljske kampanje? Cilj je baciti dionicu na koljena pa je onda prodat jeftino. Compa tebi Smojina: Ajde lovit rake g…..e!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Brale vjerujem da sam ja jedan od nabrojenih. I skroz si u pravu. Neprijateljska kampanja mi je u krvi. Koji je cilj neprijateljske kampanje? Cilj je baciti dionicu na koljena pa je onda prodat jeftino. Compa tebi Smojina: Ajde lovit rake g…..e!

[lol] [lol] [lol]

E moj Tech, ni krIv, ni dužan, ali i ti postade "analitikant ".

A šta ćeš, sad ljudi nalaze krivce u novinarima, televiziji, upravi, a stanje brodarskog marketa s cijenom jasno nema veze.

Prije nekih desetak dana za sve su bili krivi Kineze, sada si izgleda i ti na tapetu.

A da se bar prije desetak dana netko potrudio od ovih pročitat šta si pisao na ATPL, sada bi malo manje o neprijateljskim kampanjama.


E moj Tech, ni krIv, ni dužan, ali i ti postade "analitikant ".

A šta ćeš, sad ljudi nalaze krivce u novinarima, televiziji, upravi, a stanje brodarskog marketa s cijenom jasno nema veze.

Prije nekih desetak dana za sve su bili krivi Kineze, sada si izgleda i ti na tapetu.

A da se bar prije desetak dana netko potrudio od ovih pročitat šta si pisao na ATPL, sada bi malo manje o neprijateljskim kampanjama.


Ma prolazni talenti koji niknu, popuse i nestanu u principu zasluzuju jedino da ih se ignorira. Na zalost moja juznjacka krv provrije u sekundi. I slazem se da im memorija seze do zadnjeg posta. I kad nisam imao dionicu (pa me napadali da je rusim kako bi jeftino kupio) i sad kad je imam pisem isto. Kriterij je istina baziranu na cinjenicama i moje osobno vidjenje.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Hmm, meni usprkos svemu nije jasno kako se JDPL trži više od 40% ispod nominale, ja mislim da nema niti jedne likvidnije dionice na Zse-u koja se trži toliko mizerno, pitanje je zašto, gosn Tech, što vi kažete? [shocked]

Surround all arround when it hits the ground


Hmm, meni usprkos svemu nije jasno kako se JDPL trži više od 40% ispod nominale, ja mislim da nema niti jedne likvidnije dionice na Zse-u koja se trži toliko mizerno, pitanje je zašto, gosn Tech, što vi kažete? [shocked]

Kakve veze ima nominala i sa čime?

I'LL BE BACK

sto ti znaci nominala???????
u americi imas slucajeva da je nominala 1$ a da je sve ostalo share premium…
nominala i gledanje na nominalu je apsolutno nevazno, ono sto mozes eventualno gledati je book value

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

NOMINALNA VRIJEDNOST DIONICE – predstavlja novčanu vrijednost prilikom emisije dionice,možemo je nazvati i početna vrijednost dionice.Nominalna vrijednost može se mijenjati,postoje dionice bez nominalne vrijednosti.Nominalna vrijednost dionice služi uglavnom kao obračunska jedinica i nije presudna za realnu cijenu dionice.

Surround all arround when it hits the ground


Hmm, meni usprkos svemu nije jasno kako se JDPL trži više od 40% ispod nominale, ja mislim da nema niti jedne likvidnije dionice na Zse-u koja se trži toliko mizerno, pitanje je zašto, gosn Tech, što vi kažete? [shocked]

Sumnjam da itko ima suvisli odgovor.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close