JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sad da vidim Papinja kako ce kazati Splitskom skveru ja se malo salio pa eto vama suprici i radite sa njima sta hocete. Da je gradio u Kini to napravi bez problema kao i Owneri iz maila iznad makar i po cijenu da izdgubi downpayment. Sa ostatkom lovuse na open marketu kupi dva nova broda sa isporukom po zelji. Razlika u cijeni mu ostavi jos dovoljno casha na racunu da brodi kroz turbulentna vremena.

[/quote]

koliko si siguran da će škver graditi te brodove?
nisam baš uvjeren u to

ja se toplo nadam da ipak nece, te da ce Papinjo i ekipa smoci hrabrosti reci ekipi iz skvera bye, bye i kupit brodove u kini ispod cijene za cash…..
kako je kolega techmann rekao CASH IS A KING::: sada to vrijedi vise nego inace….

pozdrav


ja se toplo nadam da ipak nece, te da ce Papinjo i ekipa smoci hrabrosti reci ekipi iz skvera bye, bye i kupit brodove u kini ispod cijene za cash…..
kako je kolega techmann rekao CASH IS A KING::: sada to vrijedi vise nego inace….

pozdrav


@ Maito
@ Artu
To bi bio posten odnos managera koji radi u korist svoje firme koja ga uostalom za to placa ali Papinjo to zasigurno nije.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

kako bi izgledale te naruđbe u slučaju kad bi se na tendere za brodogradilišta javili zainteresirani kupci?


kako bi izgledale te naruđbe u slučaju kad bi se na tendere za brodogradilišta javili zainteresirani kupci?

Izgledale bi kao poklon.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

mislim da je u tom slučaju moguća eventualna korekcija ugovora u korist jdpl ili odustajanje od ugovora

Kolege dionicari izgleda da ce mo se dugo druziti u ovoj dionici [undecid]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

techman…nemoj tako crno..eto brodari preko bare bar zazelenili ako nista drugo 🙂

Evo naletio na ovo:

http://www.polb.com/economics/port_stats/latest_monthly_teus.asp
http://www.portoflosangeles.org/maritime/stats.asp

Valjda sam na dobrom brodaru postao… [undecid]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

koliko je pojeftinjenje vozarina u odnosu s padom cijene nafte?


koliko je pojeftinjenje vozarina u odnosu s padom cijene nafte?

Jedno sa drugim je povezano indirektno. Nasi brodari s izuzetkom mozda Losinjske nemaju svoj linijski promet pa ne troše svoju vec unajmiteljevu nafto. Padom cijene nafte pada i cijena ulja koja je na brodarovim jaslama i to smanjuje running cost sto u konacnici djeluje i na vozarine.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Evo i mene konačno u Jadroplovu!

New Report

Close