JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja poslušao Vrača Techa pa prodao na 640.

Ali sad mi je ulaz 505.

A love slabo imam.

No bit će bolje.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


kad se sjetim da sam na 600,00 kn prodavao sa suzom u oku …

… pa dokapitalizirao INDG i sada … [smiley]


Ja poslušao Vrača Techa pa prodao na 640.

Ali sad mi je ulaz 505.

A love slabo imam.

No bit će bolje.

To je kad ne slusas do kraja. [wink] Svima jedinicarima sam dodao stotke da popravim prosjek. Od sinoc surfam kao strijela. Jao si ga drukerima.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ja poslušao Vrača Techa pa prodao na 640.

Ali sad mi je ulaz 505.

A love slabo imam.

No bit će bolje.

da, čovjek nas je lijepo pozorio, i ja sam prodala al na 620 – da sam reagirala odmah izlaz bi bilo i malo povoljniji, ponovo ušla još nisam



Već sad je to O.K za ulaz.

kak? P/E je preko 13 dok je na ATPL ispod 6.

[/quote]

[lol] [thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



kad se sjetim da sam na 600,00 kn prodavao sa suzom u oku …

… pa dokapitalizirao INDG i sada … [smiley]
[/quote]

i sad čekam hoćemo li preuzeti i JDPL … kako smo krenuli još će AZTN s nama imati posla …

I love the Smell of Profits in the Morning



kak? P/E je preko 13 dok je na ATPL ispod 6.

[lol] [thumbsup]
[/quote]

ne znam što se smiješ!? ak uzmemo ATPL kao referencu onda taj P/E umanji još za 40% na očajnu menadžeriju (30% na bear market je valjda već uračunato u ATPL) i to daje P/E oko 3,6 odnosno cijenu jadoplova od oko 120 kn ak sam dobro izračunao.
e sad, ak 30% na bear nije uračunato, onda još 30% dolje, pa to daje oko 86kn po dionici.
s obzirom da se očekivani oporavak marketa najavljivan za ovu jesen u međuvremenu pomaknuo na jesen sljedeće godine, kak je krenulo moglo bi doći i do tih 86kn.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

hahaha, majstore. Znaci da se postavim na negdje oko 100 kn? [wink]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

@Tuna

Jesi ti ozbiljan s ovom kalkulacijom?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE




kad se sjetim da sam na 600,00 kn prodavao sa suzom u oku …

… pa dokapitalizirao INDG i sada … [smiley]
[/quote]

i sad čekam hoćemo li preuzeti i JDPL … kako smo krenuli još će AZTN s nama imati posla …
[/quote]

Iako sam mislia da nam je slijedeća Ingra, ni ovo nije loša ideja.

Brodarstvo prodamo Sakaiu po 100 kn, a INDG upravna zgrada. [lol]

Sad kad znam sto namjeravate, nudim samo 50 kn po dionici.. moram dodati 50 % diskonta s obzirom na to tko kupuje. [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



@Tuna

Jesi ti ozbiljan s ovom kalkulacijom?

ma šalim se vipy. malo sam pretjerao s glupiranjem. budem se sad malo suzdržao.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close