JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već sad je to O.K za ulaz.
Ipak , još ću malo pričekati…….

treba biti relan i reći da su ovo cijene kojima se rijetko tko nadao . po meni, čisti đabalesko, tko uleti i niže od ovoga , svaka mu čast .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


treba biti relan i reći da su ovo cijene kojima se rijetko tko nadao . po meni, čisti đabalesko, tko uleti i niže od ovoga , svaka mu čast

To sam i ja mislio kad sam ulazio na 476 neki dan, a sad gledam da izađem s gubitkom pa u ATPL dok je ovako nisko.


Već sad je to O.K za ulaz.

kak? P/E je preko 13 dok je na ATPL ispod 6.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Već sad je to O.K za ulaz.

kak? P/E je preko 13 dok je na ATPL ispod 6.

[/quote]

???
Pa nije P/E jedini kriterij za kupnju dionica, da je tako ne bi nitko kupovao dionice sa većim P/E.

Pogledaj recimo P/B, sad je oko 0,5.

Hm, izgleda da sam bio viscun (po dalmatinski vjestac ili ti muska vjestica). Rezapinjali su me na kriz kad sam pricao o ovim nivoima. 440 je dobro ali moglo bi biti i bolje za ulaz. Pozdrav dezurnim drukerima.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Hm, izgleda da sam bio viscun (po dalmatinski vjestac ili ti muska vjestica). Rezapinjali su me na kriz kad sam pricao o ovim nivoima. 440 je dobro ali moglo bi biti i bolje za ulaz. Pozdrav dezurnim drukerima.

Prošli tjedan sam uša s nekom sićom po 479, nalog nije ni prošao cijeli, a isto istresao nakon objave za INU.

Danas me zasvrbilo da skupim na 450, žao mi što nisam. Ne znam, moglo bi i niže od 44x. Međutim, ne puno niže, tehnike radi. I 440 je vrlo dobra cijena.

Ovako, naoružati se strpljenjem, pa opet na čeku.



treba biti relan i reći da su ovo cijene kojima se rijetko tko nadao . po meni, čisti đabalesko, tko uleti i niže od ovoga , svaka mu čast

To sam i ja mislio kad sam ulazio na 476 neki dan, a sad gledam da izađem s gubitkom pa u ATPL dok je ovako nisko.

postavlja se pitanje pa što si onda uopće ulazio u jdpl ?
ako ti nije neka velika nevolja u ovom trenutku, moj ti je savjet da tako nešto ne radiš , na taj način ćeš samo izgubiti svoj novac .
opet, ako na takav način uletiš u atpl, vjerojatnost je da ti i tamo padne dionica , pa što ćeš onda , prodati atpl jer ti je u tom trenutku jdpl još više pao i želio bi ponovo ući u njega ?
moj savjet, tvoja odluka .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Pričam malo okolo s ljudima i zanimljiva je ta ljudska psiha. "Sve je išlo dolje, ne isplati se ulagat u dionice…", a kad krene, počet će mahnito kupovati i po 800+. Jer, eto oni koji su ušli na 440, sad su dobili 90%, pa se dionice ipak isplate 🙂

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti




treba biti relan i reći da su ovo cijene kojima se rijetko tko nadao . po meni, čisti đabalesko, tko uleti i niže od ovoga , svaka mu čast

To sam i ja mislio kad sam ulazio na 476 neki dan, a sad gledam da izađem s gubitkom pa u ATPL dok je ovako nisko.

postavlja se pitanje pa što si onda uopće ulazio u jdpl ?
ako ti nije neka velika nevolja u ovom trenutku, moj ti je savjet da tako nešto ne radiš , na taj način ćeš samo izgubiti svoj novac .
opet, ako na takav način uletiš u atpl, vjerojatnost je da ti i tamo padne dionica , pa što ćeš onda , prodati atpl jer ti je u tom trenutku jdpl još više pao i želio bi ponovo ući u njega ?
moj savjet, tvoja odluka .


Puno sam u ATPL na 2800 pa 2400, čekao sam tko će ponovno pasti, prvi je pao JDPL i ja uletio anakon toga ATPL zaronila ispod 2400 ali sad je to tu negdje pa ću čekati.


treba biti relan i reći da su ovo cijene kojima se rijetko tko nadao .

Treba biti realan i kazati da ja o ovom pricam od 1Q [cool]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

kad se sjetim da sam na 600,00 kn prodavao sa suzom u oku …

katastrofa od ovog našeg tržišta …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close