JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel mi čitamo isto izvješće?

Vjerovatno ne jer ga nisam ni pogledao. Samo sam komentirao Tunin i Topakovov post. Ocekujem svaki dan instalaciju brzog interneta pa cu pocet normalno funkcionirati. Nije mi jasno zasto tebe caste jedinicama?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Evo ti stoja od mene Techi!!!
Ja malo grickao proteklih dana .
A šta ću kad je jeftino, a Papića ko yebe!!!!
Po meni trend se lagano mijenja što se tiče brodara a pa valjda će i ova čađara sa rexom na čelu malo u oporavak ako ne već u neki značajniji rast. [yawn]



Jel mi čitamo isto izvješće?

Vjerovatno ne jer ga nisam ni pogledao.
[/quote]
Prijatelju moj, s ovim si me jako (uh kako li jako) razočarao. Nerado ovo pišem, ali s ovim tvojim postom na umu treba čitati tvoje buduće (ali i proći kroz prošle – bar zadnjih par mjeseci)) postove na ovoj temi.

O kakvim jedinicama pričaš?

evo moram ponoviti nešto tvoje:


Doslo Papinju do mozgitisa da je i on popusio na svojih mislim 700 komada nakon proslog izvjesca pa je sad upotrebio kako Spancir kaze "akrobatiku" da prikaze plus. Dezurni drukeri da li ste zadovoljni sa neto dobiti? Ja bi rekao da je jadna s obzirom na stanje trzista.

[angry]

All shipping lanes lead to China.

Veliki pritisak na prodaji…. [undecid]


Prijatelju moj, s ovim si me jako (uh kako li jako) razočarao. Nerado ovo pišem, ali s ovim tvojim postom na umu treba čitati tvoje buduće (ali i proći kroz prošle – bar zadnjih par mjeseci)) postove na ovoj temi.

O kakvim jedinicama pričaš?

evo moram ponoviti nešto tvoje:


[angry]
[/quote]

Prijatelju dragi izgleda da se lako razocaravas sta nije dobro. Vjerovatno je razlog sta nisi citao detaljno. Vratis li se samo stranicu natrag vidjeti ces da nisam komentirao izvjesce vec sam komentirao dva posta. Prije TESKOG RAZOCARANJA preporucujem jos jednom pogledaj moje postove i na sta su nastavljeni. Pa zar si i ti poceo vjerovati da necije pisanje na forumu moze oboriti cijenu dionice???

A sad na izvjesce. Nisam ga pogledao iz vise razloga. Prvi je da sam na sporom internetu i otvaranje ili ukrcavanje uzima vjecnost. Drugi razlog je sta nemam dionicu i izvjesce mi nije uopce napeto. Trece i prije objave sam znao da ce biti lose. I na kraju cetvrti razlog je sta sam odavno postavio parametre za ponovni ulazak u JDPL koji se mogu a ne moraju dogoditi. Dao sam nalog za kupnju ali to je jos daleko od danasnjeg nivoa.

Jedinice djeli talenat za sve postove koji ne pusu u jedra dionici..

I na kraju pitanje. Da li imas dionice JDPL?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Procjena:

Vrijednost flote 325,000,000
USD=4,80 kn
NAV = 985BV = 861

Detalje raspravljamo po želji , ovdje ili na PM.


Procjena:

Vrijednost flote 325,000,000
USD=4,80 kn
NAV = 985BV = 861

Detalje raspravljamo po želji , ovdje ili na PM.

za koji datum je uzeta ova procjena ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Procjena:

Vrijednost flote 325,000,000
USD=4,80 kn
NAV = 985BV = 861

Detalje raspravljamo po želji , ovdje ili na PM.

za koji datum je uzeta ova procjena ?
[/quote]

Tečaj otprilike ovih dana (iako je još narastao).
Vrijednost flote ovih dana.
Imovina i obveze FI 30.06.08.
Nakon opravdanih primjedbi Toknezeva korigirao sam vrijednost flote i uključio PD faktor , pa mi korigirana vrijednost NAV-a iznosi 915.
Inače , jedan zgodan detalj – prema FI 1H , knjigovodstvena vrijednost JDPL ja cca 200 mil kn veća od one ATPL !! Naravno , radi se o različitom načinju vrednovanja imovine u knjigama…..

dobro !

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21139

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Danas čitam kako gosp. Papić ima već preko 1500 dionica društva kojem je on predsjednik.To je meni DOVOLJNO i siguran sam da će i dalje svoje dionice marljivo kupovati ( kad su ovako nisko) a sutra kad naša vlada počme prodavati svoje udjele, bogme će ostvariti SUPER ZARADU.
Sve ostalo .. kod nas zaista nije važno

srdačni Vam pozdrav [smiley]


Procjena:

Vrijednost flote 325,000,000
USD=4,80 kn
NAV = 985BV = 861

Detalje raspravljamo po želji , ovdje ili na PM.

I sta vrijedi kad trziste to ne prepoznaje (valorizira) ili mozda prepoznaje ali nema povjerenja u dionicu?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Na ovu brojku 40% diskonta na los management i to je onda OK.

New Report

Close