JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko je tebi dao ovu plavu višekraku zvijezdicu ?!?!? [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning


tko je tebi dao ovu plavu višekraku zvijezdicu ?!?!? [tongue]

platio ja. a i ti ćeš morati zbog gramatike. [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

somun ili šiš?

I love the Smell of Profits in the Morning


Ima Jadroplov kakvu drugu djelatnost osim brodarstva?

Naravno, FOREX [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Ima Jadroplov kakvu drugu djelatnost osim brodarstva?

Naravno, FOREX [lol]
[/quote]

Dobra! [lol] [lol] [lol]

Zna li netko kad bi trebalo izaći izvješće?
Ne znam kakvo bi čudo bilo potrebno da ovu dionicu malo pokrene iz letargije…

Prije koj mjesec su kupovali kao sumanuti iznad 600kn a gle sad… promet sirotinja… [undecid]

Evo stavio je netko strašilo od 690 komada, baš me zanima kako će završiti…

Najbolje ponude [ JDPL-R-A ]
Cijena Prodaja
505,49 690

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/17072/Default.aspx

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ima još jedan na tu temu:
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

mislim, stvar nama laicima uopće nije jednostavna za razumjet, ali da jedan događaj novinari tumače/prenose na suoprotne načine samo dodatno zbunjuje.

SD:
Vijeće Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja (AZTN) donijelo je odluku o potpunoj obustavi državnih subvencija domaćim brodogradilištima.

Poslovni:
Odluka Vijeća Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja da prekine ocjenjivanje programa restrukturiranja brodogradilišta …
Dakle, da nismo iskoristili ovu pravnu formu prekida postupka ocjene postojećih planova, bio bi moguć scenarij u kojem bi se za neka brodogradilišta morala donijeti i negativna odluka, sa svim posljedicama koje iz toga proizlaze.
Mislite li da je vaša odluka doista prijetnja opstanku brodogradilišta?
– Ne mislim, jer ta odluka ne utječe na postojeći sustav financiranja, odnosno dodjelu potpora i jamstava koje i sad ne odobrava Agencija.

[bye]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Po clanku iz SD jamstva za bulkere su izdata ali to nigdje nije objavljeno (ili bolje receno ja nisam sa tim upoznat). Moguce da je islo keep low profile da ne vrisnu regulatori EZ.

Jos sam u ceki jer vjerujem da bi cijena mogla dodatno dolje nakon 2Q FI koje zasigurno nije bajno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Po clanku iz SD jamstva za bulkere su izdata ali to nigdje nije objavljeno (ili bolje receno ja nisam sa tim upoznat). Moguce da je islo keep low profile da ne vrisnu regulatori EZ.

Jos sam u ceki jer vjerujem da bi cijena mogla dodatno dolje nakon 2Q FI koje zasigurno nije bajno.


BV po dionici 900 kn.A za firme koje pozitivno posluju kaže se da vrijede barem toliko.JDPL je imao
kiks u IQ 2.008.radi Forexa.Ali u II Q je FOREX na strani JDPL,pa dobit može biti iznad očekivanja.
Veliki broj dana na dokovanju u IH 2.008.podrazumjeva punu iskorištenost u II H.Svaka cijena uvijek
može biti niža.Ali postavlja se pitanje da li se isplati kalkulirati za nekoliko postotaka,a ne uzeti
potencijalno veliki rast.

Nisam trenutno u JDPL,ali na ovim razinama postaje vrlo atraktivan.

New Report

Close