JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima li promjena u top 10 ?

Good artists copy. Great artists steal.


ima li promjena u top 10 ?

br.6 HPB + 312 kom
br. 8 PBZ + 84

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Par dana bez mojih komentara i tema maltene zamrla. [embarass]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ja + 44 kom

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pozdrav kolege,

Na ovom veoma zanimljivom forumu ( gdje je inače bilo "vrlo živo" ) , u posljednja dva dana je skoro bez komentara, iako bi ih trebalo biti s obzirom da BDI i nije osobito povoljan.Sada iz izvješča kolege "Falca" vidim da bankari stalno dokupljuju što i uz ionako skromnu količinu trgovanja znači da samo oni i kupuju…!!!! Sada kad "mirovinci" otiđu na g.o. biti će još i manje.Znači kupanje i čekanje jeseni i polaganje kobilice prvog od dva naručena bulka u splitskom škveru.

srdačni pozdrav [smiley]


Sada kad "mirovinci" otiđu na g.o. biti će još i manje.Znači kupanje i čekanje jeseni i polaganje kobilice prvog od dva naručena bulka u splitskom škveru.

Ima jos jedna stvar koju si propustio a to je ocekivanje 2Q koje bi moralo biti zanimljivo s obzirom na broj dana van stroja ili kako mi u struci kazemo "offhire" i neplaniranih troskova.

Polaganje kobilice ce biti super vijest ali ako se ne varam prije toga trebaju doci nekakve garancije. Kako se kupam i gradelajem da mi nije mozda izdavanje garancija promaklo? Danasa je lose vrijeme pa sam svratio na forum. Od sutra zovu proljepsanje vremena pa necu uznemiravati dezurne drukere neko vrijeme. [cool]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

23.7.2008.
Don Frane Bulic’ 1997 42584 dwt dely Taiwan end July trip via Indonesia redel Pakistan $46000 daily – Shadab


23.7.2008.
Don Frane Bulic’ 1997 42584 dwt dely Taiwan end July trip via Indonesia redel Pakistan $46000 daily – Shadab

Ovi topic je poludija. Ja donosim lose vjesti i zajednica me casti jedinicama. Ti stavis nelosu vjest i prodjes kao i ja.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ima Jadroplov kakvu drugu djelatnost osim brodarstva?

Prijevoz putnika morem i priobaljem
* – Prijevoz robe (tereta) morem i priobaljem
* – Prijevoz robe (tereta) cestom
* – Prekrcaj tereta u lukama
* – Prekrcaj tereta u pristaništima
* – Skladištenje robe
* – Usluge u pomorskom prometu
* – Djelatnost putničkih agencija i turoperatora
* – Djelatnost ostalih agencija u prometu
* – Popravak, preinake brodova
* – Iznajmljivanje vlastitih nekretnina
* – Iznajmljivanje automobila
* – Iznajmljivanje ost. kopnenih prom. sredstava
* – Iznajmljivanje plovila
* – Iznajm. ured. strojeva i opr., uklj. računala
* – Pružanje savjeta o računal. opr. (hardware-u)
* – Obrada podataka
* – Izrada baze podataka
* – Istraž. i razvoj u tehn. i tehnol. znan.
* – Istraživanje tržišta i ispit. javnog mnijenja
* – Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravlj.
* – Tehničko ispitivanje i analiza
* – Promidžba (reklama i propaganda)
* – Tajničke i prevoditeljske djelatnosti
* – Ostale poslovne djelatnosti, d. n.
* – Obrazovanje odraslih i ostalo obrazov., d. n.; organizacija tečajeva i seminara radi stjecanja zvanja i vješ.u pomorskoj djelat.
* – Usluge javnih skladišta
* – Popravak brodske opreme i spremnika (kontejn.)
* – Kupnja i prodaja robe
* – Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ima Jadroplov kakvu drugu djelatnost osim brodarstva?

za takve info. odeš na pravosudje.hr, zatim na registre i upišeš ime subjekta …

I love the Smell of Profits in the Morning

eh, a šta je subjekt a šta predikat? [huh] [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close