JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da vidimo na za koliko ce se rastopit nalog od 420 komada?.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Bravo, Techman,
rečeno precizno, jasno i kratko!

p.s. mislim na onaj detaljan post, zadnji na prethodnoj stranici


Da vidimo na za koliko ce se rastopit nalog od 420 komada?.

koji nalog?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Na prodaji. Pojelo mu 380 komada u prve 3 minute trgovanja.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Za Moderatora!

Ja sam svjestan da oglasi donose novac ali ovaj sa moje desne strane gdje se traze partneri (po vizualnom indentitetu sexualni) mislim da ne prilici financijskom portalu. Inace nisam nikakav moralist. [pray]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

jesu bile ovaj tjedan neke informacije o JDPL koje nam je obećao Tech…….?


jesu bile ovaj tjedan neke informacije o JDPL koje nam je obećao Tech…….?

Vrati se stranicu natrag. Predzadnji post.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Za Moderatora!

Ja sam svjestan da oglasi donose novac ali ovaj sa moje desne strane gdje se traze partneri (po vizualnom indentitetu sexualni) mislim da ne prilici financijskom portalu. Inace nisam nikakav moralist. [pray]

Eto ja odmah ukljucio Javascript cim sam cuo da nude neke sexualne partnerice! [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Za Moderatora!

Ja sam svjestan da oglasi donose novac ali ovaj sa moje desne strane gdje se traze partneri (po vizualnom indentitetu sexualni) mislim da ne prilici financijskom portalu. Inace nisam nikakav moralist. [pray]

E, Tech ovo ti nije tribalo!

Baš se navika na ono pulsirajuće srce, čak pomisli nešto potražiti prema specifikaciji, a ovi eto poslušali tebe.

Od sada ću te i ja zbog "pisanja" razapinjati na križ.

[/quote]
Od sada ću te i ja zbog "pisanja" razapinjati na križ.
[/quote]

Nece bas bit sanse. Od danas sam na godisnjem do 01.09. U vikendici imam spori internet. Drukeri na ovom topicu mogu odahnuti. Ipak nikad ne reci nikad. Bude li islo lose naci cu ja nacina da se javim.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Moram reći da uopće ne pratim forum posljednjih dana, a i tjedana…Ne donose se odluke na osnovi pisanja npr. uvaženoga kolege Techmana i drugih znalaca. Iako su upućeniji ne mora značiti da su u pravu. Na kraju krajeva Jadroplov je državna firma i svi jako dobro znamo da to znači startni diskont . Ako i kada će se špekulirati sa privatizacijom neće cijena biti ni 500, ni 600, a boga mi ni 700 nego više… a tada ću ja već veći dio prodati.
Ja kupio neki dan na na razinama 550.Prodao sam veći dio na višim razinama nedavno. Za mane je ovo prihvatljiva razina ulaska. Ako padne ispod , kupit ću još….može i na 400 što se mene tiče.
Šta me briga za npr. financijskog direktora i špekulacijama tipa jel imao danas stolicu ili ne…… pati li od zatvora zbog briga tečajnih razlika ili ne…..
Kad bi o tome razmišlajo, a posebice o državnoj tvrtki koja može biti prčija svačije računice, nikad nigdnje ni lipu ne bi uložio nego bi se uvuko ženi pod skute.

Pozdrav svim imateljima ove perspektivne dionice.

Scio me nihil scire

@Sonniboy

Svaka ti je na mistu!!!!
[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close