JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…….ilustrira kompetentnost državnog menadžmenta Balgač. Investitore brine i zasad još tajan ugovor s njemačkom brodarskom kompanijom Peter Dohle.

Unquote

Ovome bi dodao da iako sam imao drukcije mieljenje sada molim boga da PD preuzme firmu. Ovako lose ne moze biti. Vidimo da njegovim ulaskom u Splosnu flota raste.

Poprilično je žalosno da niti jedna firma u Hrvatskoj ne može opstati ili dobro raditi u državnom vlasništvu,pa nije li sramotno da firma kojoj je ciklus up radi gubitak? Pa zar ama baš nitko u ovoj državi ne postoji da bi rekao : E gle kume,radiš pušionu,ajmo odje…,a naša država to očito ne želi jer je jadan čovjek pred penziju ili je ipak razlog onih Rvacki 10 %?? Nadam se što skorijoj privatizaciji,ali ipak žalosno je da netko očito spušta vrijednost JDPL da bi jeftinije prodao i dobio koji postotak ili su stvarno nesposobni??

PS. Imam jdpl

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Nadam se što skorijoj privatizaciji,ali ipak žalosno je da netko očito spušta vrijednost JDPL da bi jeftinije prodao i dobio koji postotak ili su stvarno nesposobni??

Skloniji sam vjerovati u upitnu sposobnost.

P.S. Nemam JDPL.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Skloniji sam vjerovati u upitnu sposobnost.


Još gore [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Još gore [lol]

Ma u ovoj nasoj drzavi se cudne stvari desavaju. Talenat iz HFP dobije na poklon peku (red velicina 500 kn) i dva nocenja te guli puste mjesece pritvora. Papinjo u trzisnoj nirvani uspije ostvarit negativan rezultat (spusi drzavne novce) i ostaje direktor. Mozemo li ga ocekivati u kandidaturi za Managera godine?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Naravno da mozemo, jer kandidati su redom gubitasi…mozda je on najmanje izgubio!
P.S. Nemam JDPL vise…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Još gore [lol]

Ma u ovoj nasoj drzavi se cudne stvari desavaju. Talenat iz HFP dobije na poklon peku (red velicina 500 kn) i dva nocenja te guli puste mjesece pritvora. Papinjo u trzisnoj nirvani uspije ostvarit negativan rezultat (spusi drzavne novce) i ostaje direktor. Mozemo li ga ocekivati u kandidaturi za Managera godine?
[/quote]
I umjesto njega dosla ekipa koja nezna engleski….
koma…
Covjek nije odavao nista vise inside infoa nego pola ljudi na forumu ako cemo iskreno…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ne znam te ljude u upravi, ali ako ih ti Tech znaš i smatraš da im je upitna nesposobnost, onda su stvarno nesposobni.
također gledajući po rezultatima zadnjeg FI, ispada da ne rade dobro svoju posao, u stilu "plaća sigurna svaki mjesec bez obzira na rad , baš nas briga za sve ".

2. ali ,ako ta ekipa dobro zna svoj posao, a firma na papiru pati, što onda reći ?
da li se namjerno ruši cijena dionice , da li se umjetno stvara podcijenjenost firme , ovo pitanje se postavlja bez obzira na sve financ. činjenice koe su rušile zadnje izvješće.
to će opet naravno, vrijeme pokazati.
osobno sam optimist za ovu firmu, jer nam država prodaje sve ono što je dobro , a jdpl jest, i njegova privatizacija je neupitna , vjerujem da će doći u prave ruke.
također , dobro je poznato da je EU napravila diktat Hrvatskoj da do ulaska u EU , RH
mora privatizirati sve firme koje su u većinskom državnom vlasništvu , one koje nemaju državnu stratešku važnost , a jdpl nema stratešku važnost.
da li je aureus baš to prepoznao i ulazi intenzivno u zadnje vrijeme , ostaje veliko špekulativno pitanje .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Neki dan je Polancec pricao o skoroj privatizaciji vrijednih firmi iz drzavnog portfelja. Opet je spomenut fond u koji bi te firme isle i IPO.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Neki dan je Polancec pricao o skoroj privatizaciji vrijednih firmi iz drzavnog portfelja. Opet je spomenut fond u koji bi te firme isle i IPO.

Tech ,,,,kako bi se po tebi to trebalo odrazit na dionicu Jadroplova a i na ostale koje bi ušle u fond?
Hvala.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Po meni lose. Opet nebi postojao titular vlasnistva. Kad je nesto svacije ne mirise na dobro.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/11611/Default.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Neki dan je Polancec pricao o skoroj privatizaciji vrijednih firmi iz drzavnog portfelja. Opet je spomenut fond u koji bi te firme isle i IPO.

Bude li IPO napuštam Hrvatsku burzu….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close