JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam vjerovatno glup, ali koji bi razlog za dokapitalizaciju bio kad i ovako imaju hrpu love na racunu koju ne ulazu nigdje.
Dokapitalizacijom bi se jedino smanjio udio drzave (ako bi ona to dozvolila…)Svejedno mi je taj scenarija pozeljan ali malo vjerovatan…

By the way,koliko ukupno dionica ima uprava(ima li tko kakvu ideju…)

kolega…to je bila zezancija…. [wink]

DOKUP!

Alan poh, oprostite, ali smatram da nije vrijeme za ovakvu zezanciju bez razlike da li će tom informacijom dionica ići gore ili dolje. Bilo bi korektno da svatko piše samo provjerene inf. ili ako nagađa da to i naznači. Burza nam ( bez obzira o kojoj se dionici radi ) većinom na dobru inf. reagira down pa nam ne treba i zafrkancija. Oprostite ako ćete ovo shvatiti kao kritiku samo Vama što mi nije namjera već želja da se prestane sa lažnim navlačenjem ( bilo up ili down )
Hvala


Alan poh, oprostite, ali smatram da nije vrijeme za ovakvu zezanciju bez razlike da li će tom informacijom dionica ići gore ili dolje. Bilo bi korektno da svatko piše samo provjerene inf. ili ako nagađa da to i naznači. Burza nam ( bez obzira o kojoj se dionici radi ) većinom na dobru inf. reagira down pa nam ne treba i zafrkancija. Oprostite ako ćete ovo shvatiti kao kritiku samo Vama što mi nije namjera već želja da se prestane sa lažnim navlačenjem ( bilo up ili down )
Hvala

kolega….malo bolje pročitajte tko je napisao tu zezanciju….ja sam samo objasnio kolegi da je to bila zezancija….nisam ja pisao o tome….treba malo bolje čitat tko i šta piše i bit će ok

DOKUP!

Moze netko staviti k/p
ja vidim samo prvih 10… interesira me prodaja
Hvala

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ja se izvinjavam što sam krivo imenovao, ali ipak moje mišljenje ostaje za sve koji na takav način pišu. Mislim da će se ipak većina s time složiti.


Ja se izvinjavam što sam krivo imenovao, ali ipak moje mišljenje ostaje za sve koji na takav način pišu. Mislim da će se ipak većina s time složiti.

ma s time se slažem….

DOKUP!


Moze netko staviti k/p
ja vidim samo prvih 10… interesira me prodaja
Hvala

Ne znam koliko ce ti to pomoci. Danasnjim pracenjem transakcija bi se moglo doci do zakljucka da ce se uskoro opet udariti po ask-u; jer se nakupilo poprilicno naloga. Iskusni kupac (o takvom sakupljacu je ovdje rijec) ceka da se skupe nalozi nervoznijih prodavaca; i onda ih pomete u hipu.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Navodno se Papinjo sprema putevima ULPL … možda zato i cijena nije toliko riknula nakon FI

Papinju bi naj bolje bilo putovims HSU (Rvacka stranka Umirovljrnika). Vjerujem da bi to vecina malih dionicara aklamacijom prihvatila.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Navodno se Papinjo sprema putevima ULPL … možda zato i cijena nije toliko riknula nakon FI

Papinju bi naj bolje bilo putovims HSU (Rvacka stranka Umirovljrnika). Vjerujem da bi to vecina malih dionicara aklamacijom prihvatila.
[/quote]
Opet bi bio na vlasti….uf

opala!



Navodno se Papinjo sprema putevima ULPL … možda zato i cijena nije toliko riknula nakon FI

Papinju bi naj bolje bilo putovims HSU (Rvacka stranka Umirovljrnika). Vjerujem da bi to vecina malih dionicara aklamacijom prihvatila.
[/quote]

Pitanje je koliko je samostalan u odlukama, ipak je država vlasnik.Tko zna gdje bi Jadroplov danas bio da ga je Vili uspio preuzeti…

evo nam jedan nalog na prodaju 660 kn 570 kom
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
kao to ce me uplasiti da prodam….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Suvišno je komentirati kakav nam je gazda država al evo jedan detaljčić:

"Mirovinski fond bez uprave već 50 dana

19.5.2008 11:26:00 | Izvor: Novi list, Powered by PressCtu

Već 50 dana nitko ne upravlja Hrvatskim zavodom za mirovinsko osiguranje (HZMO), jer je četverogodišnji mandat Upravnom vijeću, tijelu koje upravlja Zavodom, istekao 1. travnja ove godine. Točnije, tog dana mandat je završio za 12 od 13 članova Zavoda, dok on službeno traje još jedino Dorici Nikolić, koja je u Vijeće imenovana 7. rujna 2006. godine. No, ona sama ne može donositi nikakve odluke niti može održati sjednica Vijeća.

Tako se već skoro dva mje-seca u HZMO-u ne može donijeti niti provesti nijedna odluka za koju je nužna potvrda Vijeća. Ovih dana osjetili su to i u Hrvatskom fondu za privatizaciju, jer bez suglasnosti Upravnog vijeća ne mogu raspisati natječaj za privatizaciju nijedne tvrtke u kojoj HZMO ima udjele.

Potpredsjednik Vlade i predsjednik Upravnog odbora Fonda za privatizaciju Damir Polančec uvjeren je da će ta suglasnost biti pribavljena da bi se raspisali natječaji, konkretno natječaj za prodaju imotskog Trimota, što biznačilo da se uskoro može očekivati imenovanje Vijeća"

New Report

Close