JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tipično Jadroplov izvješće, važnije je pročitati bilješke nego račun dobiti i gubitka

Ovo me podsjeća na Toulina izvješća i negativno frizirane bilance. Techmane da ga nisi vidio negdje u Nadinoj blizini zadnjih dana?

Hogar vozi Volvo

podjeli kapital i rezerve s brojem dionica ……..853kn

Hvala Bosun, nadam se da sutra nece biti panike…[sad]

No pain no Game

dakle, svu dobit pojele negativne tecajne razlike?
bez obzira na duplo vecu amortizaciju..

pa ko je tu lud??

nadam se da ce biti ko s virom i petrokemijom, izvjesce satro lose, a cijena gore[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

najbolje bi bilo da one milijune sa računa podile, ispalo bi 150 kn po dionici, za duševne boli izazvane lošim izvješćem [thumbsup]

zanimljivo je da Atlanska ima amortizaciju od 33mio kn Jadroplov 36mio kn a Tankerska 39mio kn u 1Q. [wink]


zanimljivo je da Atlanska ima amortizaciju od 33mio kn Jadroplov 36mio kn a Tankerska 39mio kn u 1Q. [wink]

At the end, gleda se NAV a on je ako cemo uzeti samo kapital 850, tu ne ulazi zgrada koliko znam.

Uglavnom ako cijena padne sutra ovo je dobra prilika za dokup.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Bosun: ” zanimljivo je da Atlanska ima amortizaciju od 33mio kn Jadroplov 36mio kn a Tankerska 39mio kn u 1Q. [wink] ” At the end, gleda se NAV a on je ako cemo uzeti samo kapital 850, tu ne ulazi zgrada koliko znam. Uglavnom ako cijena padne sutra ovo je dobra prilika za dokup.

de ne lupetaj … mogao si kupiti po 500,00 kn i manje prije mjesec dana … kakav ISUSOV dokup …

I love the Smell of Profits in the Morning


blueman: ” Bosun: ” zanimljivo je da Atlanska ima amortizaciju od 33mio kn Jadroplov 36mio kn a Tankerska 39mio kn u 1Q. [wink] ” At the end, gleda se NAV a on je ako cemo uzeti samo kapital 850, tu ne ulazi zgrada koliko znam. Uglavnom ako cijena padne sutra ovo je dobra prilika za dokup. ” de ne lupetaj … mogao si kupiti po 500,00 kn i manje prije mjesec dana … kakav ISUSOV dokup …

Zato sto raja gleda jednu stavku u izvjescu, moze amort biti 5 milijardi kuna ljudi ne kuze razliku free cashflowa i dobiti .

Odnosno gledaju samo P/E.
A on je negativan.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kakve veze za mene dioničara ima taj free cash flow … kakve ja koristi imam od toga …
ajde konkrento:

1.
2.
3.

drže lovu na računu, vjerovatno u dolarima i svaki dan puše … da nekom spomeneš hedge gledao bi u tebe kao da si pao s marsa …

I love the Smell of Profits in the Morning


Odnosno gledaju samo P/E. A on je negativan.

TTM nije negativan …

I love the Smell of Profits in the Morning

ma kako vam nije jasno gubitak=više casha i manji dug nego 31.12.

New Report

Close