JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Freight is going crazy…BDI will be up 400+ today
legenda je jučer bio u pravu !!!!!možda mu se i danas posreći!!!!
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Four Star General


…..” ” A kada se potpisuju ugovori za jdpl brodove (pojedinačno)? I na koliko dugo se potpisuju ugovori

Malo lektire ne bi škodilo.Potpisani.


Druk

Do’ar si

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


ČARUGA: ” Druk ” Do’ar si

Ja pošteno drukam[wink]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

AP, DRUK

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Veseli dobar promet i na JDPL dali su se počele selektivno dizati dionice na našoj burzi.[pray]

SAM PROTIV SVIH

Promet na ATPL i JDPL zajedno skoro 1 trećinu ukupnog promete.Poanta je da bi brodari trebali biti sigurno utočište za vrijeme ovakve krize tj taj sektor jer pad vrijednosti indexa nema utjecaja na ovaj sektor.

SAM PROTIV SVIH

Na koliko je blokada?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Promet na ATPL i JDPL zajedno skoro 1 trećinu ukupnog promete.Poanta je da bi brodari trebali biti sigurno utočište za vrijeme ovakve krize tj taj sektor jer pad vrijednosti indexa nema utjecaja na ovaj sektor.

TNX, ako je zbog mene

Nije zbog tebe nego zbog SELEKTIVNOST i znanja naših FOND menagera i istine jer sve što vrijedi za ATPL vrijedi i za JDPL.A istina govori da je ovaj sektor bezrazložno najpocijenjeniji trenutno kod nas.

SAM PROTIV SVIH


Poanta je da bi brodari trebali biti sigurno utočište za vrijeme ovakve krize tj taj sektor jer pad vrijednosti indexa nema utjecaja na ovaj sektor.

da….zato je i jdpl bio pao ispod 500kn a atpl ispod 2k kn…..[lol]

DOKUP!

O tome pišem kolega

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close