JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja smo mi banana burza…

favoriziranje wartsille je doslo sa Milanom Senjanovicem znamo i zasto.Inace nisu to losi motori(jednostavni za odrzavanje) radio sam na njima i danas u segmentu brzohodnih cetverotaktnih motora/generatora za diesel electric propulziju sigurno debelo najprodavaniji.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


vipy: ” ŠPANCIR: ” parchy: ” P moze li napokon netko dati datum objave rezultata tvrtke Jadroplov za 1Q 2008 ” Generalno – svi će objaviti oko 15.05.08. ” zasto mislis da ne prije? ” VIRO npr hoće , ali iskustvo je da većina drugih neće. Za 3.Q 2007. JDPL je objavio 14.11.07.

mislim da je stvar u konsolidiranju… posto viro nema sto konsolidirati, on dostavlja do kraja mjeseca, ovi jos imaju 15 dana rok iza toga…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


favoriziranje wartsille je doslo sa Milanom Senjanovicem znamo i zasto.Inace nisu to losi motori(jednostavni za odrzavanje) radio sam na njima i danas u segmentu brzohodnih cetverotaktnih motora/generatora za diesel electric propulziju sigurno debelo najprodavaniji.

Mi pricamo o motorima koji vrte brodske generatore. Danas nema losih motora na trzistu. Postoje dobri i bolji a ja Wartsillu ne rangiram u bolje. Sta se tice brzohodnih cetverotaktnih porivnih situacija je drukcija. Bio sam Kapo na cruiserima i imam izvrsna iskustva.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

o tome ja govorim diesel electric propulzija i motorima za iste.Ne znam da li ste Vi spominjali ove wartsille u kontekstu pomocnih ili glavnih brodskih motora pa je tu mozda doslo do nesporazuma(mislio sam da navedene wartsille misle ugradit kao pomocne)
Moja iskustva sa wartsillama do nekih 4400kw predobra.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Vi koji sada prodajete podignite naloge iznad 600kn i prijećete prodati

BDI 8862

SAM PROTIV SVIH

Prodaja dovukla pričuvne jedinice.
Bit’ će zanimljiva borba.


Prodaja dovukla pričuvne jedinice. Bit’ će zanimljiva borba.

stvano,dovukli tešku artiljeriju u pokušaju obrane 600,00kn!!!!

Four Star General

Došla i inženjerija.
Ukopali se i utvrđuju položaj.
Dobro bi došao padobranski desant iza neprijateljskih položaja.


Došla i inženjerija. Ukopali se i utvrđuju položaj. Dobro bi došao padobranski desant iza neprijateljskih položaja.

Padobranski desanti obično budu pirove pobjede. 🙂

Nek kupci iscrpe prodaju polako. Kao što su Rimljani iscrpili Pira. 🙂

Sve se čini da bi danas moglo doći do famoznih zadnjih pola sata trgovanja (zaboravio sam naziv , a “happy hour” je duplo od toga) , koje se na Investoru prepoznaje po učestalom blicanju……

Ako može jedno teoretsko pitanje (za znalce):
Za koliko godina će dva nova broda otplatit svoju vrijednost uz pretpostavku da zamrznemo situaciju i kažemo da će BDI u sljedećih xy godina biti prosječno 20% slabiji od trenutne vrijednosti. Recimo da oba broda izađu na market 03/2010?
Pitanje je puno prepostavki, ali bi me stvarno zanimala dobivena cifra?

New Report

Close