JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pisanje tipa , “današnje lupanje po bidu je zastrašujuće ” stvarno iritira , ali zato ga graf lijepo demantira.

Dokle idemo po ovom grafu????


Dokle idemo po ovom grafu????

Do 888,88 najmanje. 🙂

darko09:

Pisanje tipa , “današnje lupanje po bidu je zastrašujuće ” stvarno iritira , ali zato ga graf lijepo demantira.

Dokle idemo po ovom grafu????

Po grafu moguće je dohvatiiti liniju SMA 200 na 635 kn , a to je moguće jer je današnji limit na 654 kn.


mise99: ” Dokle idemo po ovom grafu???? ” Do 888,88 najmanje. 🙂

Da ali poslije formiranja desnog ramena.

Prvi pokusaj zaustavljanja grafa je na 599. Prema jucerasnjim kolicinama bit ce brzo pojeden ako nije skriveni nalog.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Nema baš neke jake reakcije, ili meni atm ne radi dobro. Zadnja cijena 596,00. Ukupno do sada prošlo 78 komada. Pogledajte što sam sinoć pisao.

Tony,sve ti radi O.K. Iako se prodaja malo povukla,kupnja je skoro pa nikakva da ne kažem nezainteresirana.

... nek ti kušin bude stina...

Ćorak.

Ili možda ovi kupci rade kao nekada FIMA. S njima ulaziti ili izlaziti iz neke dionice, redovito je tražilo dosta strpljenja i nadmudrivanja. (To je moje iskustvo na nekoliko dionica.) Najčešće bi stavljali naloge da navuku kupnju (ili prodaju), pa bi se onda čim se skupi dovoljno na brzinu maknuli, a oni koji su kupovali/prodavali oslanjajući se na njihove velike naloge ostali bi u neobranom grožđu…
Samo oni koji točno znaju što i zašto čine, mogu dobro proći, ostali se samo stresiraju i prepucavaju hoće li gore ili dolje, tko je bio u pravu i sl.

Kad cijena dionice pada na odlične vijesti, onda je zaključak samo jedan. Tko to ne zna, ili je neobrazovan ili je zaslijepljen iracionalnim elementima (strah/pohlepa).

Čestitam kupcu JDPL-a! Odlično to radi! već kupljeno oko 1500 komada, a da cijena nije dignuta niti malo, čak ni nakon dobrih vijesti.


Kad cijena dionice pada na odlične vijesti, onda je zaključak samo jedan. Tko to ne zna, ili je neobrazovan ili je zaslijepljen iracionalnim elementima (strah/pohlepa).

i ti isto nisi ušao na vrijeme?
[rolleyes]
sad će te špancir i tech razapeti,a darko09 će staviti graf kako to ide na xxx kn! [lol]

30% sam u ovoj dionici i jedini cilj mi je zaraditi,casha nemam već odavno i ne drukam prema dolje već pokušavam objektivno pisati. Svi smo u istom vlaku i pokušavamo stići na cilj čim prije,ali vlakom upravlja netko drugi i ne zna se kad dolazimo na stanicu.

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close