JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čistiti su krenuli forumaši nakon što je Techman napisao. Ovi o kojima ti pričaš su kupovali ispod 500,00 kn prošli tjedan.

Postoji krug ljudi sa kojima komuniciram i izmjenjujem informacije preko PM. Naravno da su saznali nesto ranije. Ja sam dobio konacnu potvrdu iz novinarskih krugova koje je JDPL obavjestavao odogadjaju koji slijedi. Nije bilo inside informacije.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Mislimo sam na one bliske upravi. Ovo se vjerovatno znalo danima unaprijed.

I love the Smell of Profits in the Morning


Mislimo sam na one bliske upravi. Ovo se vjerovatno znalo danima unaprijed.

Nije. Imam ja uho i tamo[wink]. Prvi hint mi je dosao odmah ujutro i bio je iz skverskih izvora. Nisam htio staviti na forum dok ne dobijem i drugu potvrdu. Zato sam i stavio samo hint o blokadi. Ko redovito prati forum i moje pisanje mogao je pogoditi o cemu je rijec.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Misliš da Rumenige nije znao?

I love the Smell of Profits in the Morning


Misliš da Rumenige nije znao?

Ma slusaj kad sam ja saznao u tudjini sigurno da je bilo i ljudi blize oltaru. Samo je pitanje koliko njih investira.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Mislim da je ovo klasično iskrcavanje na dobre vijesti. Ne znam zašto se čudite. Pa zar stvarno očekujete da dionica dođe do recimo 900kn ili 1000kn koje spominjete već godinu dana? I što će onda taj netko s dionicom kupljenom po 900kn? Čekati BDI na 20 000? Već na 700kn bi pritisak bio jak,a na višim cijenama da i ne pričamo. Navukli ste brdo sitnih dioničara bajkama o NAV-u i sl. i sad oni pokušavaju sami sebe uvjeriti da će prodati na 900kn,samo ne znam kome… A o ATPL da i ne govorim. A tako krasna dionica prije godinu dana… [bye]

i nemojte me sad napasti da drukam prema dolje. današnje lupanje po bidu je zastrašujuće…

nemoj pričati svašta , koje lupanje po bidu.
pogledaj malo bolje intervale trgovanja i kretanje cijene , pa će ti biti jasnije.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


smurf: ” Mislim da je ovo klasično iskrcavanje na dobre vijesti. Ne znam zašto se čudite. Pa zar stvarno očekujete da dionica dođe do recimo 900kn ili 1000kn koje spominjete već godinu dana? I što će onda taj netko s dionicom kupljenom po 900kn? Čekati BDI na 20 000? Već na 700kn bi pritisak bio jak,a na višim cijenama da i ne pričamo. Navukli ste brdo sitnih dioničara bajkama o NAV-u i sl. i sad oni pokušavaju sami sebe uvjeriti da će prodati na 900kn,samo ne znam kome… A o ATPL da i ne govorim. A tako krasna dionica prije godinu dana… [bye] i nemojte me sad napasti da drukam prema dolje. današnje lupanje po bidu je zastrašujuće… ” Istina dobro zboriš prodaja je zsatrašujuća tko ima invesator nek pogleda naloge na prodaji i tako je od 11mj. 4. PBZ D.D. 29.500 1,80 Skrb. račun ako ovaj izlazi đaba nam i odličan Q 1 teško da ovo neće opet par koraka nazad [pray]

Teško je kad ne kupiš na vrijeme…….

Pisanje tipa , “današnje lupanje po bidu je zastrašujuće ” stvarno iritira , ali zato ga graf lijepo demantira.

vidim puno drukera oko ove dionice, biti ce zanimljivo danas [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

HAMILTON, BERMUDA–(MARKET WIRE)–Apr 21, 2008 — TBS International Limited (NasdaqGS:TBSI – News) announced today that it has entered into an agreement to acquire the M.V. North Star, to be renamed the M.V. Houma Belle, a 1985 built, 42,219 dwt handymax bulk carrier. TBS agreed to acquire the vessel charter free for $34.0 million with expected delivery in June 2008.

Ovi su vjerojatno ludi kad plaćaju 34 milje za starkelju od 23 godine.
Gorko će jecati ako pogledaju naš forum i shvate da su fulali…….


BUMBAR5: ” smurf: ” Mislim da je ovo klasično iskrcavanje na dobre vijesti. Ne znam zašto se čudite. Pa zar stvarno očekujete da dionica dođe do recimo 900kn ili 1000kn koje spominjete već godinu dana? I što će onda taj netko s dionicom kupljenom po 900kn? Čekati BDI na 20 000? Već na 700kn bi pritisak bio jak,a na višim cijenama da i ne pričamo. Navukli ste brdo sitnih dioničara bajkama o NAV-u i sl. i sad oni pokušavaju sami sebe uvjeriti da će prodati na 900kn,samo ne znam kome… A o ATPL da i ne govorim. A tako krasna dionica prije godinu dana… [bye] i nemojte me sad napasti da drukam prema dolje. današnje lupanje po bidu je zastrašujuće… ” Istina dobro zboriš prodaja je zsatrašujuća tko ima invesator nek pogleda naloge na prodaji i tako je od 11mj. 4. PBZ D.D. 29.500 1,80 Skrb. račun ako ovaj izlazi đaba nam i odličan Q 1 teško da ovo neće opet par koraka nazad [pray] ” Teško je kad ne kupiš na vrijeme…….

Onaj ko če je kupiti po 900 KN bit če na početku, kao što smo mi bili s ulazima. Ni kod trgovanja po 1000 KN neče biti kraj burze . Možda če tada to biti odličan ulaz za sledeči rast. Ah ko bi znao.[sealed]

quote=BUMBAR5
. PBZ D.D. 29.500 1,80 Skrb. račun ako ovaj izlazi đaba nam i odličan Q 1 teško da ovo neće opet par koraka nazad [pray] ”

quote=ŠPANCIR]
Teško je kad ne kupiš na vrijeme…….
[/quote]

Oh sa kakvim zadovoljstvom supotpisujem SPANCIROVO. [tongue]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close