JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

adrs-r-a

nisi shvatio bit upisa, nema veze …

I love the Smell of Profits in the Morning


snow queen: ” Za Gardista, Kolega dobro ste obavjesteni.Samo malo analitike još.Predsjednik uprave stalno povečava broj svojih dionica kao i jedna član uprave.Kad Šukeru pofali novaca ova firma ide prva u privatizaciju,posebno jer je elaborat o stanju u toj tvrtci već kod “meštra Ive” Ne bojte nema zime za brodare, ako znaju raditi, pa 3/ 4 zemljice je more ..!!!! srdačni pozdrav[bye]” a i ti bi mogao na popravni … recimo da je floričići izašao, a dionice kupuje predsjednik uprave, koji, dajem ruku u vatru, nema pojma o dijonicama, već je vidio na HTV da je to sada u modi, pa nek se nađe … i nije baš neki buy signal …

Fazan, koji je tvoj problem? Ne kužim…
Znam da se želiš iskrcati odavde jer si to u par navrata dao do znanja. Što si se predomislio pa bi nazad?

I'LL BE BACK


nisi shvatio bit upisa, nema veze …

Moram i ja na popravni… 🙂

Za starog morskog vuka Techmana!!
Samo more nosin ja u duši…

http://www.youtube.com/watch?v=yGmLoz8YU20%5Bthumbsup%5D

... nek ti kušin bude stina...


Za Gardista, Kolega dobro ste obavjesteni.Samo malo analitike još.Predsjednik uprave stalno povečava broj svojih dionica kao i jedna član uprave.Kad Šukeru pofali novaca ova firma ide prva u privatizaciju,posebno jer je elaborat o stanju u toj tvrtci već kod “meštra Ive” Ne bojte nema zime za brodare, ako znaju raditi, pa 3/ 4 zemljice je more ..!!!! srdačni pozdrav[bye]

Elaborat o stanju nije na stolu. Elaborat koji je bio povjeren na izradu gradjevinskoj tvrtci neki dan je stajao glave cetvrtog podpredsjednika HFP i nikad nije izradjen. [smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Floričići su prodali kako bi mogli kupiti neke druge dionice na 40% višim cjenovnim razinama nego danas…

KF ne treba podcjenjivati jer je postigao nesto sta mi vjerovatno necemo u jos tri izvota. Ja sam skloniji vjerovati da je znajuci za probleme koji ce nastati izlaskom mirovinaca na vrijeme priskrbio cash prodavsi brodare na ATH i time neutralizirao izlazni udar. Drugi su bili prisiljeni prodavati daj sta das kad je nastala bezanija. Ako sam u pravu mogu samo kazat bravo majstore.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Za starog morskog vuka Techmana!! Samo more nosin ja u duši… http://www.youtube.com/watch?v=yGmLoz8YU20%5Bthumbsup%5D

Super. Sad kad sam u tudjini podsjeca me na Pomorsku vecer iz vremena kad san navigava.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

KF ne treba podcjenjivati jer je postigao nesto sta mi vjerovatno necemo u jos tri izvota. Ja sam skloniji vjerovati da je znajuci za probleme koji ce nastati izlaskom mirovinaca na vrijeme priskrbio cash prodavsi brodare na ATH i time neutralizirao izlazni udar. Drugi su bili prisiljeni prodavati daj sta das kad je nastala bezanija. Ako sam u pravu mogu samo kazat bravo majstore.

Ne podcjenjujem ja njega. Ali ga niti ne precjenjujem.


Techman: ” U ovoj korekciji je jedino sta sam prodao, INA zbog branitelja. Sve ostalo je u portfelju. ” Ovo se u nogometu zove autogol

Tvixer prodao sam Inu na 2220 i kupio ATPL na 2000 i JDPL 485. Da li jos uvjek smatras da je prodaja INE i pretakanje u brodare bio autogol?[bye]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Halo kolega i po profesiji i po dioničarstvu,

Da li MI ( dioničari) uopče nešto znamo.Ako kolega Fazan zna da su Floričići ( tz “veliki igrači ” ) izašli iz JDPL-a, ali su zatu 2ušli” u HTPK ( opet državna tvrtka a cijene dionica oko 380,00 kuna).Tko bi zašti naručio elaborat o fin.stanju i poslovanju firme bez veze, to ekipa ” meštra Ive” ne radi, ja ne izlazim a da imam još viška novaca kupio bih još ovih dionica i samo čekao..

srdačni pozdrav[bye]

Štovani kolega,

Trgovina ti je bila dobra, da sam ja imao još viška novaca,kupio bih još dionica iz portfelja HFP-a posebno JDPL i HMAM i HTPK ,

srdačni pozdrav[bye]

New Report

Close