JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam zadovoljan ovim danas. Ajd marš gore Spličo jedan!![smiley]

I'LL BE BACK


Nisam zadovoljan ovim danas. Ajd marš gore Spličo jedan!![smiley]

Nije tako loš. Zaostao za Dubrovčaninom manje od 1 %. Sutra bi to mogao nadoknaditi, samo da konačno rode one novogradnje.

NEW YORK (AP) — Shares of Excel Maritime Carriers Ltd. soared Wednesday, as investors jumped on board following the closing of the drybulk shipper’s $1.9 billion acquisition of Quintana Maritime.

Ovo je vijest ! Sta mislite kad bi netko npr. DRYS objavio da zeli preuzeti JDPL kod nas bi dionice vrlo vjerojatno PALE![lol]
Necu razmisljati da li postoji teoretska mogucnost da JDPL pokusa nekoga preuzeti. Mislim, uprava je ambiciozna za poluditi[angry] [angry] [angry]


governor: ” Nisam zadovoljan ovim danas. Ajd marš gore Spličo jedan!![smiley] ” Nije tako loš. Zaostao za Dubrovčaninom manje od 1 %. Sutra bi to mogao nadoknaditi, samo da konačno rode one novogradnje.

Da al gospara zablokali. A ovaj sve čeka njega da vidi šta će bit. Vječna sjena[smiley]

I'LL BE BACK

A nemaš ništa protiv kad je sjena u donjem smjeru. [thumbsup]

url]http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS+DSX+EGLE+ESEA+EXM+GNK+NM+QMAR+TBSI&d=t[/url]

Ovi prijeko razvaljuju !

E moj kolega Ashrak dok dođu te novogradnje već će se zatvoriti naša brodogradilišta, loši su vam argumenti, mislim da je Governor u pravu. Idu mina živce ovi drukeri.

DURCHSCHLAGKRAFT


” Danas će HT određivati smjer na zse, no generalno rano je zaključak da se trend definitivno promjenio. O tome će se pričati na jesen kad fondovi “nagaze” radi rezultata u 2008., a do tada će pokušavati mirovati ili kupovati jeftino, pazeći da ne podignu dionice blizu fer vrijednosti. Za te prave vrijednosti trebat će nam malo strpljenja i bojim se da nam ni razultati 1Q neće puno pomoći kratkoročno .[undecid]


Slično mislim. Nadam se da smo u krivu.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


ashrak: ” governor: ” Nisam zadovoljan ovim danas. Ajd marš gore Spličo jedan!![smiley] ” Nije tako loš. Zaostao za Dubrovčaninom manje od 1 %. Sutra bi to mogao nadoknaditi, samo da konačno rode one novogradnje. ” Da al gospara zablokali. A ovaj sve čeka njega da vidi šta će bit. Vječna sjena[smiley]

Governor, što je s onim gosparom?[thumbsup]


Sramota.Sve su poštene firme već u blokadi.
Ajmo , još samo malo napora – do 538,43 nije valjda tako daleko……

Danas isto…

previše trejdera … donekle je bilo i očekivati, velika likvidnost i jako dobri rezultati (čitaj fundamenti) u vrijeme kada je cijena dosta padala privukla je mnoge špekulante…
vidjelo se i jučer i danas da je prodaja jaka i da se realizira profit…

dobar trade se dao napraviti u samo par dana…

investitori, strpljenja…

"I am a man of great patience..."

Dragi kolega,

niste mi nažalost odgovorili, pretpostavljam da imate ove dionice kao i ja.Dakle što mislite ako postoje ove činjenice :
– jedina brodarska tvrtka u vlasništvu HFP -a radi uspješno
– PU dakle predsjednik uprave stalno kupuje dionice
– elaborat o stanju tvrte leži na stolu uprave HFP-a,
– HFP najavio veliki plan povečanja prihoda !!??

kakva bi bila Vaša analiza

srdačni pozdrav

srdačni pozdrav[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close