JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I meni se čini da bi moglo bit preuzimanja – baš sam se pitao zašto stalno rade revalorizacije imovine i dižu knjigovodstvenu vrijednost, nego li da prodaju firmu za što bolje pare? Retoričko pitanje : kako to da istu stvar ne radi i Atlanska plovidba? [wink]


Samo je pitanje je li ovo dno peaka ili peak dna?

ako mi nacrtaš kako bi izgledao peak dna imaš pivu

All shipping lanes lead to China.


I meni se čini da bi moglo bit preuzimanja – baš sam se pitao zašto stalno rade revalorizacije imovine i dižu knjigovodstvenu vrijednost, nego li da prodaju firmu za što bolje pare? Retoričko pitanje : kako to da istu stvar ne radi i Atlanska plovidba? [wink]

daj black na drukaj bezveze
JDPL nece biti prodan, njmanje 2 godine, ako i onda….

vjerovatnije je da ce uci u nekakv drzavni fond sto su najavljivali…
ako vec hoces drukat, usporedi EV/EBITDA ili EV/Net income usporedi s industrijom, oduzmi dug i dodaj cash, pa vidi koliko JDPL vrijedi

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Black Lord:

I meni se čini da bi moglo bit preuzimanja – baš sam se pitao zašto stalno rade revalorizacije imovine i dižu knjigovodstvenu vrijednost, nego li da prodaju firmu za što bolje pare? Retoričko pitanje : kako to da istu stvar ne radi i Atlanska plovidba? [wink]

daj black na drukaj bezveze
JDPL nece biti prodan, njmanje 2 godine, ako i onda….

vjerovatnije je da ce uci u nekakv drzavni fond sto su najavljivali…
ako vec hoces drukat, usporedi EV/EBITDA ili EV/Net income usporedi s industrijom, oduzmi dug i dodaj cash, pa vidi koliko JDPL vrijedi

O, koliko je to…


Black Lord: ” I meni se čini da bi moglo bit preuzimanja – baš sam se pitao zašto stalno rade revalorizacije imovine i dižu knjigovodstvenu vrijednost, nego li da prodaju firmu za što bolje pare? Retoričko pitanje : kako to da istu stvar ne radi i Atlanska plovidba? [wink] ” daj black na drukaj bezveze JDPL nece biti prodan, njmanje 2 godine, ako i onda…. vjerovatnije je da ce uci u nekakv drzavni fond sto su najavljivali… ako vec hoces drukat, usporedi EV/EBITDA ili EV/Net income usporedi s industrijom, oduzmi dug i dodaj cash, pa vidi koliko JDPL vrijedi

Ako neće biti prodan 2 godine tko će biti novi predsjednik Uprave? Čačić ili Hebrang, ma naravno da mora u privatizaciju jer neću otkrit toplu vodu tvrdnjom da je država najlošiji gospodar. Primjer, da nije bilo pametnjakovića iz NO JDPL bi bio jači za 1-2 dobra polovna broda i sad bi “mlatio dolare”. Ne branim Papića ali ne bi mu bio u koži.


… ako vec hoces drukat, usporedi EV/EBITDA ili EV/Net income usporedi s industrijom, oduzmi dug i lošu upravu i dodaj cash, pa vidi koliko JDPL vrijedi

I love the Smell of Profits in the Morning


vipy: ” … ako vec hoces drukat, usporedi EV/EBITDA ili EV/Net income usporedi s industrijom, oduzmi dug i lošu upravu i dodaj cash, pa vidi koliko JDPL vrijedi ”

Ha, ha, oces dati na INGRI ili IGH 30% premije za dobru upravu?
Mijenjas tekstove, TA ti nije predvidjela ovaj bull run, ?
oko 13h ce biti zanimljivo….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” vipy: ” … ako vec hoces drukat, usporedi EV/EBITDA ili EV/Net income usporedi s industrijom, oduzmi dug i lošu upravu i dodaj cash, pa vidi koliko JDPL vrijedi ” ” Ha, ha, oces dati na INGRI ili IGH 30% premije za dobru upravu?

ne, TA je to već sve uključila …

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning


Mijenjas tekstove, TA ti nije predvidjela ovaj bull run, ? oko 13h ce biti zanimljivo….

Kako nije? Pa jesi vidio zadnji grafikon koji sam postavio: otpor, potpora … sve jasno, ako se ne odbijemo …

I love the Smell of Profits in the Morning

Mocan bull run [angry]
A nis strejdao TISK, DLKV, IGH, ATPL, ovo ne dam [thumbsup]


vipy: ” Mijenjas tekstove, TA ti nije predvidjela ovaj bull run, ? oko 13h ce biti zanimljivo….” Kako nije? Pa jesi vidio zadnji grafikon koji sam postavio: otpor, potpora … sve jasno, ako se ne odbijemo …

oslobadjaju se pare iz HTeja i idu u ….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” vipy: ” Mijenjas tekstove, TA ti nije predvidjela ovaj bull run, ? oko 13h ce biti zanimljivo….” Kako nije? Pa jesi vidio zadnji grafikon koji sam postavio: otpor, potpora … sve jasno, ako se ne odbijemo … ” oslobadjaju se pare iz HTeja i idu u ….

dokap INDG?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close