JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja polako pucam!!!!!![shocked][shocked][shocked]

Zbrajaju se gubici… Mislim da sutra nebu tak ko danas… Danas je previše dionica padalo za previše postotaka. Sutra idemo gore za 1-2%

Hrabrim se ja


Zbrajaju se gubici… Mislim da sutra nebu tak ko danas… Danas je previše dionica padalo za previše postotaka. Sutra idemo gore za 1-2% Hrabrim se ja

Misliš ? I nakon današnjih vijesti s burze na TV ?
Teško da se ovo ludilo može naglo prekinuti.

Ma ameri evo otišli u plus a ako sutra ne bude oporavak od barem 1% onda nek sve ide u Mp3.


_zuti_: ” Zbrajaju se gubici… Mislim da sutra nebu tak ko danas… Danas je previše dionica padalo za previše postotaka. Sutra idemo gore za 1-2% Hrabrim se ja ” Misliš ? I nakon današnjih vijesti s burze na TV ? Teško da se ovo ludilo može naglo prekinuti.

Slažem se, još idemo dole, no teško je odrediti peak dna, zato je pravo vrijeme za entry point jer kad dionica dođe na 1000 krajem godine irelevantno će biti je li kupljena na 460 ili 488. [thumbsup]


Ma ameri evo otišli u plus a ako sutra ne bude oporavak od barem 1% onda nek sve ide u Mp3.

I ovde sam i dalje u ceki.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ne bih se složio da bi trebali još dolje, pa danas je na TV-u bilo da nema gužve za isplatu braniteljskih udjela. Dakle, sve je bila nepotrebna fama. Ljudi, P/E 8.8, P/B 0.5 – šta se čeka, da padne na P/E 5 i na 0.2 booka? Ma nemoj :).
Da imam para kupovo bi sad ko budala! [wink]

mrizadur:

Ma ameri evo otišli u plus a ako sutra ne bude oporavak od barem 1% onda nek sve ide u Mp3.

I ovde sam i dalje u ceki.

čeka rules

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Black Lord, lijep optimizam, evo ja tu dugoročni ( ulaz 530 ), a bome u čeki za dokup. Volio mi da ne pada, ali ovdje je 85% u vlasništvu HFP, dakle nema straha od preuzimanja [angry] Nadao sam se manjoj želji za prodajom nego što je bila danas. Ono valjda blesave banke čiste margine tako da stave prodaju na 500 u 9:30, i onda krene vlakić [angry] Aj barem nas nema na trend signalima [lol]

(…)no teško je odrediti peak dna(…)

joj prijatelju jesi me nasmijao… ovo mi je skinulo “military intelligence” kao no.1 oksimoron

“The day is not far off when the economic problem will take the back seat where it belongs, and the arena of the heart and the head will be occupied or reoccupied, by our real problems — the problems of life and of human relations, of creation and behaviour and religion.”

All shipping lanes lead to China.

Ima li šta novoga o novogradnjama… Iako mislim da sada nikakva vijest nemože napraviti ništa pozitivnog

Vaš link

Novogradnje već tjednima samo što nisu (ali izgleda da je ugovor stvarno na stolu).
Za sliku perspektive svježa vijest o vozarini za Supramax ,kakve treba sagraditi za JDPL.

New Report

Close