JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Techman kad ste već tu, što Papić radi s onim novogradnjama. Imate li potvrdu informacije s ovog foruma, da su tehnički detalji usuglašeni i da je ugovor potpisan (ili je barem trebao biti)?


U ovoj korekciji je jedino sta sam prodao, INA zbog branitelja. Sve ostalo je u portfelju.

Ovo se u nogometu zove autogol

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Svak je kovac svoje srece. Zaista bi volio proanalizirati tvoje genijalne poteze. Vrijednost mog portfelja je jos uvjek u dobrom plusu buduci da imam dobre ulaze.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Kolega Techman kad ste već tu, što Papić radi s onim novogradnjama. Imate li potvrdu informacije s ovog foruma, da su tehnički detalji usuglašeni i da je ugovor potpisan (ili je barem trebao biti)?

Sta Papic radi neznam ali ugovor nije potpisan.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Twixer, kad Sanader uvali INU molu bez obveze davanja ponude za preuzimanje, vidjet ćemo da li je autogol.
Zamjena INE za brodare, koji će u idućim kvartalima prikazati dobit takvu da će postati funamentalno najbolje dionice na burzi, mogo bi se pokazati dobrim potezom.


Svak je kovac svoje srece. Zaista bi volio proanalizirati tvoje genijalne poteze. Vrijednost mog portfelja je jos uvjek u dobrom plusu buduci da imam dobre ulaze.

Ja posjedujem JDPL i INA, ali u ovom trenutku ne bih prodao INA-u da bi kupio JDPL. Neću prodati ni JDPL da bih kupio INA iako mislim da to ima više rezona.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


ashrak: ” Kolega Techman kad ste već tu, što Papić radi s onim novogradnjama. Imate li potvrdu informacije s ovog foruma, da su tehnički detalji usuglašeni i da je ugovor potpisan (ili je barem trebao biti)? “ Sta Papic radi neznam ali ugovor nije potpisan.

Izgleda, ništa!


Twixer, kad Sanader uvali INU molu bez obveze davanja ponude za preuzimanje, vidjet ćemo da li je autogol. Zamjena INE za brodare, koji će u idućim kvartalima prikazati dobit takvu da će postati funamentalno najbolje dionice na burzi, mogo bi se pokazati dobrim potezom.

Moguće. S obzirom na trenutno stanje ja sam na defanzivnoj taktici. Prije svega gledam ko bi mogao manje pasti. Nemam iluzija da će išta rasti dramatično u skorije vrijeme. Ako nešto i prodam to ću zadržati u cashu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ma pusti ga Zmrklicu. Izasao sam na 2220 a dan je zavrsila na 2135 uz pokusaj obrane na 2200 koji nije uspio. Na 2200-2220 su stizali paketi od 500-1000 dionica ali obrana nije uspila. Nad Inom su tamni oblaci MOL-a i branitelja a nad brodarima ocekivani ugovori za novogradnje. Ko voli nek izvoli. Meni je sirok i raznovrstan.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ma pusti ga Zmrklicu. Izasao sam na 2220 a dan je zavrsila na 2135 uz pokusaj obrane na 2200 koji nije uspio. Na 2200-2220 su stizali paketi od 500-1000 dionica ali obrana nije uspila. Nad Inom su tamni oblaci MOL-a i branitelja a nad brodarima ocekivani ugovori za novogradnje. Ko voli nek izvoli. Meni je sirok i raznovrstan.

Pravi bobnboncic:[proud]
JDPL
EPS (zarada po dionici) 53,08 HRK
BVPS (knjigovodstvena vrijednost po dionici) 921,32 HRK
SPS (prodaja po dionici) 222,19 HRK
P/E 9,63
P/B 0,55
P/S 2,30

Kako može biti bobnboncic uz toliki PS.

Kod drugi dionica koje pratim, obično je ps bolji od pe, jer se dobit skriva, a ovdje je situacija obrnuta!

I love the Smell of Profits in the Morning


Kako može biti bobnboncic uz toliki PS.

Kod drugi dionica koje pratim, obično je ps bolji od pe, jer se dobit skriva, a ovdje je situacija obrnuta!


pogledaj neto marzu pa ce ti biti jasno zasto je PS 2.3[thumbsup][lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close