JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nije dobro,trziste lose reagira[undecid]

to je standardna stvar kod JDPL-a, u početko svi nešto skeptični a onda nakon par dana ode. Sjetimo se što je bilo sa ATPL.

Hogar vozi Volvo

loše je sve ovo na burzi, nema podrške velikih trenutno.
odlično izvješće , a dionica pada ?!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


wiking: ” nije dobro,trziste lose reagira[undecid] ” to je standardna stvar kod JDPL-a, u početko svi nešto skeptični a onda nakon par dana ode. Sjetimo se što je bilo sa ATPL.

ajde podsjeti nas

I love the Smell of Profits in the Morning

Gotovo nikako ne reagira, bit ćemo mi još sretni da netko ne opali po kupnji pa eto nas brzo na 600 kunića.[huh]

Trziste nije lose reagiralo vec je reagiralo zadnjih par dana,a ovo se ocekivalo

SAM PROTIV SVIH

nedam ja JDPL …..samo cekammmmm[thumbsup]…drzim ga jos 2 god ako treba[thumbsup]


wiking: ” nije dobro,trziste lose reagira[undecid] ” to je standardna stvar kod JDPL-a, u početko svi nešto skeptični a onda nakon par dana ode. Sjetimo se što je bilo sa ATPL.

reci cu ti ja sto je,juce onaj koji je pobrao do 645kn sada istovara,stopa cijenu i bere utrzak[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A jesmo banana država[lol]

Evo ga izvješće napokon.

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein


Hogar: ” wiking: ” nije dobro,trziste lose reagira[undecid] ” to je standardna stvar kod JDPL-a, u početko svi nešto skeptični a onda nakon par dana ode. Sjetimo se što je bilo sa ATPL.” ajde podsjeti nas

+12%

Hogar vozi Volvo


fazan: ” Hogar: ” wiking: ” nije dobro,trziste lose reagira[undecid] ” to je standardna stvar kod JDPL-a, u početko svi nešto skeptični a onda nakon par dana ode. Sjetimo se što je bilo sa ATPL.” ajde podsjeti nas ” +12%

a mi smo sad -1% od jucerasnje zaklj.[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Čini mi se da je JDPL odradio rast izvješća, prethodnih dana.[embarass]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close