JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ŠvaboVD: ” Kad možemo očekivati neke (pozitivne) vijesti za JDPL? FI, narudžba novog brodovlja … ” Evo kako stvari stoje: – JDPL ima love i želio bi graditi 2 bulkera u Brodosplitu; – Brodosplit već odavno nema novih narudžbi i vapi za njima! Ako uskoro ne potpišu nešto, mogli bi ostati bez posla! Zato bi im ugovor s JDPL bio spas! – čelika bi se još moglo i naći na tržištu, ali… – postoji ogroman problem: izrada osovine motora! Naime, firme koje to proizvode navodno da su toliko popunjene narudžbama da ne mogu realizirati nove isporuka u roku kraćem od 2 godine…

Bragoc ajde lovit rake go….e reka bi ti pokojni Smoje. Usaglasava se oprema.[angry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

… poglavlja 7. i 8. tehničkog opisa.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

koja stranica?
ak to znate onda stvarno … dajte cijelo izvješće pa da vidimo na čemu smo. što da čekamo bezveze.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

dajte ljudi k/p….nešto naizgled se dešava…ne?

DOKUP!


koja stranica? ak to znate onda stvarno … dajte cijelo izvješće pa da vidimo na čemu smo. što da čekamo bezveze.

Tuna spavaj mirno. Mi bdijemo za vas. [yawn]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

hm. ja vidim da zijevaš/spavaš [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


dajte ljudi k/p….nešto naizgled se dešava…ne?

Top bid CIJENA KOLIČINA
641,02 5
641,01 25
640,00 12
635,50 14
635,00 21
632,00 5
631,00 94
630,00 12
627,03 14
626,63 103
Top ask CIJENA KOLIČINA
659,00 90
659,99 9
660,00 19
663,95 33
665,00 35
667,00 3
669,00 22
670,00 32
675,00 90
677,99 15

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


hm. ja vidim da zijevaš/spavaš [smiley]

Nije lako bdjeti za vas. Kapci se pomalo spustaju. [yawn]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


dajte ljudi k/p….nešto naizgled se dešava…ne?

To su ovi iz mirovinskih fondova procitali u tekstu Gatare da je BDI presao 8 tisuca.
Sad vise nije JDPL precjenjen.
[cry]

TunaSalad:

koja stranica? ak to znate onda stvarno … dajte cijelo izvješće pa da vidimo na čemu smo. što da čekamo bezveze.

Tuna spavaj mirno. Mi bdijemo za vas. [yawn]

[pray][pray][pray][pray]

Techman:

TunaSalad:

koja stranica? ak to znate onda stvarno … dajte cijelo izvješće pa da vidimo na čemu smo. što da čekamo bezveze.

Tuna spavaj mirno. Mi bdijemo za vas. [yawn]

[pray][pray][pray][pray]


Da, baš tako, mi bdijemo za vas, IMHO necemo više dugo cekati da dođe naše strpljenje na naplatu..[thumbsup]

Kao da dogovaraju svemirski brod.

Bit će da je zapelo kod provizije!?!

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close