JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čuj prometa na JDPL. Sprema se opet pretovar???[yawn]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


roger: ” spominju na atpl nekakvu dividendu skoru, ima li sanse da se to dogodi na jdpl? ” Mislim da nece bit nikakve dividende. Barem ja ne bih glasao za nju. Kud ces dividendu kraj ovakvoga bull bulk marketa. Sve u razvoj tj. novogradnje i kupovinu ruzinavog brodovlja !!! [thumbsup]

Zašto neće biti dividende ?
Odeš u FI JDPL na Fintab (financijske tablice).Tamo u Tablici E (Izvještaj o promjenama kapitala dioničkog društva) na poziciji AOP 92 vidiš da postoji gubitak prenesen iz ranijih godina – sa 30.09.07. taj je gubitak , iako smanjen u odnosu na početak godine, još uvijek oko 266 mil kn.
Dok god taj gubitak postoji , nema dividende.
Do kraja ove godine ta stavka neće doći na nulu.Međutim tokom 2009. bi mogla.A onda ćemo biti zainteresirani za dividendu , osim ako se u međuvremenu ekstremno ne obogatimo prodajom dionica JDPL……….

Futuresi su lijepo potegnuli, spremite se za rast BDI…[thumbsup]

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
635,01 6 13:25:43

Možda mu je trebalo za ljekove[lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Futuresi su lijepo potegnuli, spremite se za rast BDI…[thumbsup]

That’s right…Svi dry indexi u plusu…BDI +281


Transakcije Cijena Količina Vrijeme 635,01 6 13:25:43 Možda mu je trebalo za ljekove[lol] [lol]

Mislim da si u pravu. Kutija Antikretenina je taman oko 500 eura [lol]

BDI 7613 (+281) BCI 10743 (+639) BPI 7435 (+260) BSI 5021 (+21) BHSI 2334 (+21)

BDI 7613 (+281) BCI 10743 (+639) BPI 7435 (+260) BSI 5021 (+21) BHSI 2334 (+21) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $122876(+7420) BPITCavg $59829(+2120) BSITCavg $52500(+224) BHSITCavg $34595(+302)

Kad možemo očekivati neke (pozitivne) vijesti za JDPL?

FI, narudžba novog brodovlja …


Kad možemo očekivati neke (pozitivne) vijesti za JDPL? FI, narudžba novog brodovlja …

evo idem u trgovinu kupit kristalnu kuglu pa ti javim…..[lol]
pročitaj unazad koju stranicu, raspravljalo se o tome….nitko niš nezna

DOKUP!


evo idem u trgovinu kupit kristalnu kuglu pa ti javim…..[lol] pročitaj unazad koju stranicu, raspravljalo se o tome….nitko niš nezna

Gospodine moderator,jučer sam se našalio da bacam grah da bi nešto saznao i post mi je obrisan.A staklene kugle prolaze??
Malo prije sam se našalio o vezi LKPC jer kolega homer radi paniku ,opet obrisano.Učemu je štos??[shocked]

p.s. samo nemojte sad solidarno obrisati post od kolege “alan poh”meni je simpa,ja za razliku od vas imam smisla za humor.[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Kad možemo očekivati neke (pozitivne) vijesti za JDPL? FI, narudžba novog brodovlja …

Kad to fondovi odluce. Nazalost. [sad]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close