JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo naše tržište je tako plitko da čovjek ne vjeruje…

Zar nije već prošlo 10-tak dana od kada je rečeno da će se ugovoriti novogradnje? Šta se čeka? [undecid]

A da se čovjeku odgovori na pitanje? I ja čekam u neznanju.


Zar nije već prošlo 10-tak dana od kada je rečeno da će se ugovoriti novogradnje? Šta se čeka? [undecid]

a tko je to rekao? neki kolega ovdje sa foruma ako se ne varam…..nekakav link je bio na informaciju ali nije bilo napisano da je riječ o brodovima za jdpl……
tako da to su samo nagađanja….

DOKUP!


Limarska drukanja …[lol]

Evo još malo drukanja:[proud]

http://messages.finance.yahoo.com/Business_%26_Finance/Investments/Stocks_%28A_to_Z%29/Stocks_D/threadview?bn=24683&tid=87157&mid=87360

sve je to lijepo (i ocekivano) no pitam se hoce li to nama pomoci… skriveni nalozi na JDPL i ATPL bili su aktivni i u petak. Zelio bih da je to proslo svrseno vrijeme no bojim se da ce se ljestvica samo malo podici i nastaviti sa iskrcavanjem. Stoga JDPL-ovci, oprez.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

sakai, mislim da si malo falio …

evo ja ću ti navesti, da je u vrijeme najvećeg iskrcaja na JDPL-u cijena porasla na 800 i kusur kuna …

dao Bog još jednog pravog iskrcaja, pa da se opet vinemo na te razine … a onda: KAPITALIZIRANJE DOBITI I KEŠ POZICIJA do neke nove razine od 550,00 kn …

ali zato ipak treba ponešto znati o škrabotinama, zar ne ?[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

ok, crtarosu, daj ti meni reci zakaj onda sada ne rastemo kad imamo sve preduvjete na svojoj strani?

a) svakim danom sve bolja i bolja situacija na svjetskom bulk trzistu
b) potcijenjenost JDPL-a
c) “velika iskrcavanja” (hihihi)

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

a) i b) zato što tržište ne reagira na dobre vijesti, uloži malo u znanje, pa vidi što to znači
b) nije u tijeku nikakav veliki iskrcaj, već možebitni ukrcaj.

[cool][proud]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja bih ulozio u Monicu Belucchi… a sto se tice nereagiranja na dobre vijesti ne reagira jer su iskrcavatelji jaci od ukrcavatelja.

Sa stovanjem

sakai

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ja bih ulozio u Monicu Belucchi… a sto se tice nereagiranja na dobre vijesti ne reagira jer su iskrcavatelji jaci od ukrcavatelja.

Sa stovanjem

sakai

Iskrcavanju se bliži kraj…
[thumbsup]

nisam baš siguran u tu priču … iskrcavatelji: mali drhtavi dioničari, ukrcavatelji: koliko čujem jedan veliki §˘^°˛˛, i naravno naš veledragi derby [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close