JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš sam gledao da je fima vrijednosnice uvela neki novi sustav e-tradea i naletio na ova stanja top 10.
Stvarno su me iznenadili mogućnostima koje nude.

Kolega meski koja cijena korištenja njihovog trading monitora?
Ili samo treba trgovati preko njih i dobije se besplatno?

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

možda je ovo već prije bilo ovdje na temi pa mi je promaklo, ali ako nije evo jedno nagradno pitanje: koja je dionica na poziciji br. 1 uvjerljivo najuspješnijeg hrvatskog OIF-a u prošlih pola godine? [cool]

Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro


Bilo je trgovine zadnjih sedam dana.

PBZ prekrcava s broja 5 na br. 10.

Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro

Tako nesta sam i ja cuo ali da se vise ugovori potpisu bilo bi bolje


Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro

2+2 ?
To je novost.Spominjalo se 2 Supramaxa (cca 100 mil $) s isporukom krajem 2009. i u 2010.
Za njih će i imati cca 40 % casha na računima u godišnjem izvješću.
Što bi bila ova nova 2 ? Možda prodaju Ist …………….samo nagađam , a potrebne su prave informacije.

Za njih će i imati cca 40 % casha na računima u godišnjem izvješću.

Kako sada to? pa vec imaju vise od 40m$ na racunu, odnosno trebali bi imati ako je moja racunica tocna

Skriveni nalog na 630 kn [shocked]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

I na 633

Oba su pala [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Može li k/p


joskona: ” Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro ” 2+2 ? To je novost.Spominjalo se 2 Supramaxa (cca 100 mil $) s isporukom krajem 2009. i u 2010. Za njih će i imati cca 40 % casha na računima u godišnjem izvješću. Što bi bila ova nova 2 ? Možda prodaju Ist …………….samo nagađam , a potrebne su prave informacije.

2 handy maxa, repeat brodova za Goumas kompaniju.
cijena cca boldanom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close