JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ŠPANCIR: ” sangoman: ” ŠPANCIR: ” Traje li blokada do kraja današnjeg trgovanja ? Ne da mi se otvarati i gledati…. ” da..gotovo za danas ” O.K. Znači sutra od jutra borbeno !” nije, ne skida se blokada automatski ujutro …

Može pojašnjenje. Ukoliko obustava traje i nakon isteka radnog dana, da li obustavu mogu skinuti u predotvaranju ili moraju čekati početak redovnog trgovanja?

Inače Pravilnik o obustavi trgovanja … bi trebali ponovno napisati. Vrlo loš pravni propis.


možete posvetiti pažnju u vašem životu i drugim stvarima osim ovim buljenjima u ekran. [thumbsup]

Pa čovječe ovo je adrenalin i stil života a ne buljenje u ekran. Tko ne želi neka neprati a tko želi dobro došao.[thumbsup]

Evo malo načulite uši kakve su prognoze i kakvog utjecaja eventualna recesija u SAD može uopće imati na dry bulk brodare:

http://www.cnbc.com/id/15840232?play=1&video=640772946&__source=yahoo|headline|quote|video|&par=yahoo

Hogar vozi Volvo


fazan: ” ŠPANCIR: ” sangoman: ” ŠPANCIR: ” Traje li blokada do kraja današnjeg trgovanja ? Ne da mi se otvarati i gledati…. ” da..gotovo za danas ” O.K. Znači sutra od jutra borbeno !” nije, ne skida se blokada automatski ujutro … ” Može pojašnjenje. Ukoliko obustava traje i nakon isteka radnog dana, da li obustavu mogu skinuti u predotvaranju ili moraju čekati početak redovnog trgovanja? Inače Pravilnik o obustavi trgovanja … bi trebali ponovno napisati. Vrlo loš pravni propis.

blokada se skida protekom roka ili ako uprava dostavi očitovanje …
rok je od 30 minuta do 2 sata … ako se uprava ne očituje do 10.00 sati, onda nema trgovanja za JDPL barem 15 min do 1.45. Mislim da je blokada stavljena nekih 15 min prije kraja trgovanja (ne znam točno u minutu).

I love the Smell of Profits in the Morning

http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2008,2,13,xstrata_vale,108505.jl
_______________________________________________________________
Malo akcije u zamrlom rudarskom sektoru

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Nemam vremena citat prijasnje postove pa neznam da li je vjest bradata. Bilo je lutanja oko novog chartera Trogira. Urbi et Orbi zakljucen na 42000 USD dnevno. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup] [thumbsup][thumbsup][lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Nemam vremena citat prijasnje postove pa neznam da li je vjest bradata. Bilo je lutanja oko novog chartera Trogira. Urbi et Orbi zakljucen na 42000 USD dnevno. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup] [thumbsup][thumbsup][lol]

Pa nije loše za jedan Trogir.


Nemam vremena citat prijasnje postove pa neznam da li je vjest bradata. Bilo je lutanja oko novog chartera Trogira. Urbi et Orbi zakljucen na 42000 USD dnevno. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup] [thumbsup][thumbsup][lol]

Ajde Boga ti, objasni jednom kukuruzaru, što to konkrkretno znači za naš JDPL.

Hvala.

I love the Smell of Profits in the Morning

45000×365=15330000 USD[proud]

to ti znaci da ce dnevni prihodi Trogira iznositi 42 K dolara dnevno odnosno 1.260 000 mjesecno, dakle vise od 12.6 milijuna dolara godisnje….

Kadilak

nije bas 365 dana, no sve jedno je ok.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Slusaj ne znam je si pratio ali u ovoj prici je Bumbi najbitniji , a lakse mi je pogurat jadroplov od Djuke u blokadu u ovom trenutku.

Pa kolega evo vam šanse da uz JDPL danas pogurate i DDJH u blokadu.[lol]

Mislim da se vijest može tumačiti i na slijedeći način, 42000-16000= 26000usd x 300dana, ako dolar računamo 5kn, suma je 39.000.000kn. Ta suma u bruto iznosi je povećanje dobiti jdpl za f.i. 2008. u odnosu na f.i. 2007. naravno samo za taj brod.

New Report

Close