JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam se smjestio u plovidbe i laganini

po meni najsigurniji sektor na burzi ove godine [thumbsup]

DOKUP!


Pohvalio bih se da sam taj sretnik koji nas je lansirao danas. Pokupio od 630-655sve pa smirom gledam ovu Ameriku kako brodari rastu. Ako ovako nastavi mi smo sutra blizu 700[thumbsup]

jesi to napravio zbog bumbija … da lakše spava ?
[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


Pohvalio bih se da sam taj sretnik koji nas je lansirao danas. Pokupio od 630-655sve pa smirom gledam ovu Ameriku kako brodari rastu. Ako ovako nastavi mi smo sutra blizu 700[thumbsup]

Ako i sutra slično pokupiš reći ću samo : “Surla for president !”

nemojte zuriti ljudi
treba lagano a ne ovo terati u blokadu
dajte da ljudi skupe pare da malo dodju sebi od ovih sokova zadnjih 7 dana
al dobro vi radite sve po svojem, tko mene slusa[undecid]

Postanite Eu-robovi


Ako i sutra slično pokupiš reći ću samo : “Surla for president !”

stvarno surla….dam ti moj glas za predsjednika na slijedećim izborima ako pokupiš sve do 750kn [lol]
i eto DRYS na 80 dolara upravo [thumbsup]

DOKUP!

Traje li blokada do kraja današnjeg trgovanja ?
Ne da mi se otvarati i gledati….


Traje li blokada do kraja današnjeg trgovanja ? Ne da mi se otvarati i gledati….

da..gotovo za danas


Traje li blokada do kraja današnjeg trgovanja ? Ne da mi se otvarati i gledati….

ko će znati, belje su danas za manje od sat odblokirali. maksimalno 2 sata, moguće kraće


ŠPANCIR: ” Ako i sutra slično pokupiš reći ću samo : “Surla for president !” ” stvarno surla….dam ti moj glas za predsjednika na slijedećim izborima ako pokupiš sve do 750kn [lol] i eto DRYS na 80 dolara upravo [thumbsup]

Slusaj ne znam je si pratio ali u ovoj prici je Bumbi najbitniji , a lakse mi je pogurat jadroplov od Djuke u blokadu u ovom trenutku. Kako drays leti mislim da je ovo osim humanog djela pomaganja u oporavku Bumbija bio i odlican poslovni potez . Kad bi bio predsjednik Jdpl bi bio oko 1500 ,a Djuro 350 jer bi mirovinci smjeli samo to kupovat[lol]


ŠPANCIR: ” Traje li blokada do kraja današnjeg trgovanja ? Ne da mi se otvarati i gledati…. ” da..gotovo za danas

O.K. Znači sutra od jutra borbeno !


sangoman: ” ŠPANCIR: ” Traje li blokada do kraja današnjeg trgovanja ? Ne da mi se otvarati i gledati…. ” da..gotovo za danas ” O.K. Znači sutra od jutra borbeno !

nije, ne skida se blokada automatski ujutro …

I love the Smell of Profits in the Morning

znam da logike tj nekih pravila nema ali… s obzirom na potrebe brodskog prijevoza (Kine…) u nekom duzem roku meni se cini da sa brodarima mogu izgubiti samo ako cijela burza krkne…
a bas nisam siguran da je doslo vrijeme za to. još ne. stoga, bez obzira na ove događaje, možete posvetiti pažnju u vašem životu i drugim stvarima osim ovim buljenjima u ekran. [thumbsup]

Kupujmo hrvatsko!

New Report

Close