JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo jdpl blokada

kakav vatromet za kraj …

I love the Smell of Profits in the Morning

nisam ni napisao a to se upravo dogodilo [thumbsup]

tako treba.

ali sutra bi moglo biti gužve na otvaranju, blokada će stajati već na 680 [wink]

Utjeralo nas u blokadu [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

to je to za danas, hvala onom tko mi jučer prodo po 560 [lol]

Transakcije[thumbsup]
Stanje[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Utjeralo nas u blokadu [lol] [lol] [lol]

Ponekad se mora malo i patiti…..

grgica:

Utjeralo nas u blokadu [lol] [lol] [lol]

Ponekad se mora malo i patiti…..


Napatili smo se mi do ove blokade i to dobro, ali neka to ostane iza nas i mislim da se nitko neće buniti. [cool]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


grgica: ” Utjeralo nas u blokadu [lol] [lol] [lol] ” Ponekad se mora malo i patiti…..

neznam za vas ali ja pijem colu i grickam kokice ispred monitora kao da sam u Cinestaru [lol]
uživajmo barem danas [thumbsup]

DOKUP!

Pohvalio bih se da sam taj sretnik koji nas je lansirao danas. Pokupio od 630-655sve pa smirom gledam ovu Ameriku kako brodari rastu. Ako ovako nastavi mi smo sutra blizu 700[thumbsup]

ovo je samo ispravljanje gluposti koje su se dešavale u zadnjih par tjedana. i dalje jako jeftino. slobodno i dalje čekajte da padne ispod 600, ja sam se smjestio u plovidbe i laganini

New Report

Close