JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bili bi lijepo danas vidjeti blokadu 🙂

to bi bilo jedino suvislo rješenje za ovu cijenu.

blokada je na 633,33 kn…

680 komada na 623Kn – čini mi se da nebude blokade. Osim ako to nije ostalo od prije…

Ne treba nam blokada, nije to baš zdravo, bolje je lagani rast prema targetu od 1,5 NAV..[proud]

koliko ja vidim kupnja je punoooo jača na jdpl nego na atpl….moglo bi ovo dobro potegnut [proud]


koliko ja vidim kupnja je punoooo jača na jdpl nego na atpl….moglo bi ovo dobro potegnut [proud]

Bez brige – uvijek će se pojaviti kočničari.
Ipak , fundamenti su fundamenti , ….”ma koliko mi šutjeli o tome”……


680 komada na 623Kn – čini mi se da nebude blokade. Osim ako to nije ostalo od prije…

Nije to ostalo od prije, to je svjeza roba
[rolleyes]

No pain no Game

Možda opet čekamo bdi, da nam odredi daljnji trend..u našoj situaciji možda smiješno, ali nije daleko od istine..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

+192 bdi

Bdi opp 192 pkt!
Baltic Exchange Dry Index 6712 UP 192
BCI Baltic Exchange Capesize Index 10027 UP 271
BPI Baltic Exchange Panamax Index 6476 UP 239
BSI Baltic Exchange Supramax Index 4052 UP 72
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1956 UP 62


+192 bdi Bdi opp 192 pkt! Baltic Exchange Dry Index 6712 UP 192 BCI Baltic Exchange Capesize Index 10027 UP 271 BPI Baltic Exchange Panamax Index 6476 UP 239 BSI Baltic Exchange Supramax Index 4052 UP 72 BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1956 UP 62

gdje ga nadje??

No pain no Game

http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS
pre-market drys [thumbsup]


gdje ga nadje??

http://shipping.capitallink.com/stockmarket/

jel treba još neki signal? bdi raste već više od tjedan dana konstantno….puške brodara su sve više zategnute, čekamo reakciju tržišta….ovo danas je samo porast gore zbog cijelog crobexa….

DOKUP!

New Report

Close