JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra treba pratiti što će se dogoditi s ovim velikim nalogom. Ako se povuće, znači da ga je netko danas postavio da bi umjetno digao cijenu. Ako ga netko proguta, znači da netko veliki kupuje/prodaje. Ono što bi ja najviše volio, a to je obrana cijene na razini 590,00.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ne vidim razloga zašto sutra ne bi imali isti scenarij kao danas. Minus 6%,pa pred kraj opet veliki nalog za skupljanje sitne ribe u mrežu…
Da netko veliki izlazi mislim da bi iskoristio taj veliki nalog u sekundi,imho. Ne znam,pričekajmo koji mjesec, brodari u USA zeleni, doći će i na nas red. Pričekajmo izvješća.

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Sutra treba pratiti što će se dogoditi s ovim velikim nalogom. Ako se povuće, znači da ga je netko danas postavio da bi umjetno digao cijenu. Ako ga netko proguta, znači da netko veliki kupuje/prodaje. Ono što bi ja najviše volio, a to je obrana cijene na razini 590,00.

Neka nama njega, lijepo ga je vidit.

P.s. A američke brodare mi je više muka gledat![angry]

Analiza: Domaći brodari ne reagiraju na oporavak sektora u svijetu
Igor Prstec
igor.prstec@business.hr

Dobro rezonira Igor.[thumbsup] Samo hrabro, mornari dolazi naše vrijeme.

US brodari se zelene.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1


fazan: ” Sutra treba pratiti što će se dogoditi s ovim velikim nalogom. Ako se povuće, znači da ga je netko danas postavio da bi umjetno digao cijenu. Ako ga netko proguta, znači da netko veliki kupuje/prodaje. Ono što bi ja najviše volio, a to je obrana cijene na razini 590,00. ” Neka nama njega, lijepo ga je vidit. P.s. A američke brodare mi je više muka gledat![angry]

Pa zašto muka, samo se lijepo zbrajaju. Svaki dan plus. Kada to netko primjeti biti će super velika brojka, a mi do tada zbrajamo.

Nestade onaj veliki nalog na 690,00 kn.

Znači tobogan.

I love the Smell of Profits in the Morning

Nestade onaj veliki nalog na 690,00 kn.

Znači tobogan.

Mislim da je bio nalog na 590,00, ali mislim da si u pravu što se tiče tobogana, s tim da je bespotrebno gledati američke brodare, i BDI kod tržišta koje je od nove godine palo gotovo 40%.
Jučer sam pročitao najbolji komentar na forumu Komentari trgovanja, kad je rekao kolega da bi i Crobex trebao blokirati kada ode u minus 10%.


Nestade onaj veliki nalog na 690,00 kn.

Znači tobogan.

ne znam kako kolega ova ispalite ko iz topa
kaj imate doma staklenu kuglu il bacate grah
molim da malo dignete razinu jer ovaj forum gubi svaki smisao

Postanite Eu-robovi

Ma bude on došao kad se malo vidi kuda će i kako će krenuti današnje trgovanje. Nebi ni valjalo da sam tu stoji pa da ga odmah mali ubiju, on služi više za podizanje morala na kupnji.[thumbsup]

Evo stigao je nalog na 590 kn komada 1020

Danas smo hit dionica po pisanju busi_ness portala… Hvala ti boze…

bili bi lijepo danas vidjeti blokadu 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close