JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slaže n am se kupnja na JDPL samo nebi valjalo na naglo poleti gore, jer u više navrata je bilo tako pa smo se brzo i spuštali.[thumbsup]

JDPL raste jer tu nema igraca poput na ATPL, KOEI i inim dionicama (velikih institcionalnih,stranih). Ovako bi se trebali ponasati svi brodari danas, ceka nas novi plus BDI-a.

Nazalost daytradera tu ima dosta, i tu mali ruse cijenu glupo i idiotski. A da cekaju, moglo bi se zaraditi puno vise. Ajde da sad vidimo ti drukeri-traderi koji zapravo i najvise cvile… imate li barem malo mozga?

evo dok sam pisao – dobio odgovor:[lol]

642,90 30
643,00 28

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


JDPL raste jer tu nema igraca poput na ATPL, KOEI i inim dionicama (velikih institcionalnih,stranih). Ovako bi se trebali ponasati svi brodari danas, ceka nas novi plus BDI-a. Nazalost daytradera tu ima dosta, i tu mali ruse cijenu glupo i idiotski. A da cekaju, moglo bi se zaraditi puno vise. Ajde da sad vidimo ti drukeri-traderi koji zapravo i najvise cvile… imate li barem malo mozga? evo dok sam pisao – dobio odgovor:[lol] 642,90 30 643,00 28

možda je problem prodaja zbog margina … jako smo lijepo krenuli, i sad smo opet na 620,00 …

I love the Smell of Profits in the Morning

slazem se primus..meni se cini,da je ova burza puna ovakvih ljudi:
dalazi ivica kod doktora,pita ga doktor,recite ivice gdje je problem.
Kaze ivica doktoru, mislim da sam jako neodlucan…a mozda i nisam
svi vi koji udjete danas,i izadjete sutra,ako ne ide gore..svi mi koji ipak nismousli na jedni poslijepodne u ovu dionicu,vam zelimo sretan put,i http://www.virtualnaburza.hr

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Poba se istovara,provjereno.[sad]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

ne vjerujem. Da su bili margini islo bi to odmah po bidu… a ovako se cekalo 644 i onda krenulo.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ako ti tako kazes…kada su poceli…pa nemaju oni tu nekakove velike novce…za 2 tjedna mogu izaci van,bez vecih problema…s tim da sigurno nisu danas poceli prodavati

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Nemojte biti nestrpljivi još malo i idemo strelovito. Možda i bolje tako nego da ide dan gore, pa malo dole i tako stalno.

Vidim da je na ISTRI veca kupnja od prodaje [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Inače malo novosti iz svijeta:

Re: Port of Baltimore – coal – to reopen/OPEN 28 minutes ago
Baltimore Open, First vessel at new pier LOADED.

Port of Baltimore coal terminal has a large land storage area, and has apparently been stockpiling the coal which keeps arriving by rail. Nothing went out for a month and now they will work off the backlog.

Google maps has full-res coverage of the area / pic has a pana being loaded with all bays open. Painted helo landing circle on the pana plain as day. Just south of the Fort McHenry Tunnel toll booths. Actually pretty easy to spot – look for the big BLACK field.


Nemojte biti nestrpljivi još malo i idemo strelovito. Možda i bolje tako nego da ide dan gore, pa malo dole i tako stalno.

jučer BDI gore, brodari u usa u lijepom plusu, europa danas večinom u plusu….a mi tonemo….nažalost iako sam mislio da će to ujtecati drukcije, ovome nema kraja….[bye]

DOKUP!


Vidim da je na ISTRI veca kupnja od prodaje [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Hahahahaha [thumbsup][lol]

...Imperare sibi maximum imperium est...

New Report

Close