JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo mali filmić o obranama na određenim razinama cijene dionice.

http://www.thestreet.com/video/?bcpid=1243645856&bctid=1398239082

Nadam se da će sutra biti brane i kod nas da se barem zadržimo na današnjoj cijeni.
Pa u ponedjeljak up,up u novoj godini…[lol]

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

Nesto se dogadja. Dolar je naglo ojacao, sharp up brodara na Nasdaq, BDI up (nemojte skakat na mene ali nazalost kod nas je BDI postao faktor).

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

A i Amerika evo trenutno radi i zeleni se kao što su neki i predvidjeli.

http://www.poslovni.hr/Forum/ImageAttachmentPopUp.aspx?attID=24386


Nesto se dogadja. Dolar je naglo ojacao, sharp up brodara na Nasdaq, BDI up (nemojte skakat na mene ali nazalost kod nas je BDI postao faktor).

nema skakanja…..ni meni to nije faktor ulaganja ali očito mnogima je…pa se moramo adaptirati svi na to [smiley]

DOKUP!


A i Amerika evo trenutno radi i zeleni se kao što su neki i predvidjeli.

Više ne[bye]


Više ne[bye]

Ne?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

torpediralo nas … ja kupio po 500,00 … eto me skoro natrag na tu razinu … majko mila …

a naje@at ću se …. ja tima austrijancima u 6. mjesecu … oni će meni certifikate prodavati …

ima da im srna sam da tri komada … a baklje će letjeti na sve strane …

I love the Smell of Profits in the Morning

Lega ,lako je tebi ici u Austriju ka da je JDPL do 6.mj na 1300kn , pa ces prodat jednu dionicu i rijesit sve troskove[proud]


Lega ,lako je tebi ici u Austriju ka da je JDPL do 6.mj na 1300kn , pa ces prodat jednu dionicu i rijesit sve troskove[proud]

surlice iako bi mi svi volili da tako i bude…nema potrebe za ovakvim navlačenjem [thumbsup]

DOKUP!


surla: ” Lega ,lako je tebi ici u Austriju ka da je JDPL do 6.mj na 1300kn , pa ces prodat jednu dionicu i rijesit sve troskove[proud] ” surlice iako bi mi svi volili da tako i bude…nema potrebe za ovakvim navlačenjem [thumbsup]

nikad se nezna ….ali nije daleko od toga
[thumbsup]

” surlice iako bi mi svi volili da tako i bude…nema potrebe za ovakvim navlačenjem [thumbsup]
[/quote]
Ako se netko da navuci u ovo ( ne ) vrijeme taj za burzu i nije[huh].

New Report

Close