JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bid je doslovno izbrisan na većini dionica. Bože sačuvaj, šta su ljudi i koliko imaju pameti.

Idemo mi lagano prema 500 kuna, sve druge rasprave sada su glupe. Dobro ako i na 500 završi.

treba uvesti i bojkot na prodaju dionica…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

margin calls….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Stvarno mi je odvratno na ZSE što ravnomjerno padaju sve dionice, bez obzira koliko bile precijenjene ili podcijenjene. To je samo dokaz da ekipa nema pojma na Zagrebačkoj burzi.

Ko normalan može prodat Jadroplov kad pri ovoj cijeni ima P/E cca 11-12, a P/B 1,45, a da ne pričamo da ide revalorizacija i da će P/B ić još dole. Dakle, uklapa se i u Grahamovu formulu PE*PB<22. [thumbsup]

Hoćemo li probiti 600 kn.?


margin calls….

Je a u zadnje vrijeme smo vidjeli kako Podravska podebljava poziciju na račun marginaša.

Bez panike, kolege. BDI se vraca, neke se iskrca ko se mora, ak ga tište margin call i prpa, ja znam da ostajem, ne može me ova panika pokolebati, pa da prodajem skoro za đabe…Uskoro ce se promjenit situacija, samo strpljenja nam treba..[thumbsup]

eeeeeeee da
neki su neki dan dan i ATH spominjali. katafakingstrofa.
591 trenutno[yawn][cry][pray]

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Vuusaaa

A šta reć nego, trebam CASH-R-A

Već sam u debelom minusu… A cijene da neznaš koju bi piknuo

Nakon BDI-a i brodari u americi u pusu. Drys u trenutku pisanja 4,5%.

JDPL nisu srusili fondovi nego ste si ga se srusili sami (mali igraci nazovi investitori). Da ste cekali i pametnije stavljali naloge na prodaju, mogli ste lijepo zaraditi, ovako ste u debelom minusu. Vise srece drugi puta.

New Report

Close