JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prebacio sam Vaš upit u temu “Za početnike” – http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=745&pg=52
Molio bih da i odgovore šaljete tamo.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Planira li JDPL graditi kakav brodić uskoro?[rolleyes][smiley]


Planira li JDPL graditi kakav brodić uskoro?[rolleyes][smiley]

Sve je moguce.[proud]

Kupnja – JDPL-R-A
990 660,00
20 658,99
81 657,00
70 655,31
1 651,00

Prodaja – JDPL-R-A
50 676,00
40 679,88
44 679,99
124 680,00
32 683,00

ja nacuo iz povjerljivih izvora da cemo dobiti prinove kom 2, ali nista nije jos sigurno…


ja nacuo iz povjerljivih izvora da cemo dobiti prinove kom 2, ali nista nije jos sigurno…

to bi bilo dobro [smiley]
nego, pitam se….zadnjih par dana je crobex bio ili u minusu ili jako malo u plusu, dok su brodari (jdpl i atpl) rasli…valjda zbog investitora koji samo na temelju BDI-a ulažu (pošto je BDI išao gore zadnjih par dana)….evo jučer BDI pao za mizernih 13 bodova i odmah i ATPL i JDPL u minusu….pitam se, zar ima toliko “investitora” koji ulažu samo na osnovu BDI-a? i to na razini svakodnevnice….jer pad jučerašnji od 13 mizernih bodova je stvarno smiješno da bi to utjecalo na dionice….neznam više šta mislit…..[undecid]

DOKUP!

Što nam kaže današnji BDI?Ima li itko podatak već možda?
Možda nas on barem malo trgne iz ove letargije…


…evo jučer BDI pao za mizernih 13 bodova i odmah i ATPL i JDPL u minusu….pitam se, zar ima toliko “investitora” koji ulažu samo na osnovu BDI-a? i to na razini svakodnevnice………[undecid]

Ima , ima , više nego što misliš.Pogledaj fluktuaciju brodarskih forumaša zadnjih 2 mjeseca…….

evo i danas pao za 89 bodova, sve prodaj[lol]


Ima , ima , više nego što misliš.Pogledaj fluktuaciju brodarskih forumaša zadnjih 2 mjeseca…….

pa o tome i govorim….bez potrebe….pogotov kada se očekuje ubrzo rast potražnje zbog Kine….

DOKUP!

DRYS gore-dole , ljevo il desno……JDPL se dobro drzi u ovim turbulentnim vremenima….iako sam jucer naivno kupio na najnizoj razini ATPL , sad mi je malo zao sto nisam JDPL ,
al nije beg cicija….[proud]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

i u tom trenu netko procita moj post i ko za inat spusti JDPL na 645….e jesam lajavac [lol] [lol] [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ma kolege, ne radi se o tom da netko kupuje/prodaje u s obzirom na BDI, već misle da će kupnjom/prodajom preduhitriti one koji ulažu po kretanju BDI-a (kojih zapravo nema), i tako špekulirajući sami sebi ruše cijenu.

Npr. Ja znam da današnji pad BDI-ja nema apsolutno nikakvog utjecaja na performance ATPL-a kao kompanije, ali ja se stresem po bidu jer znam da se neki tamo Pero boji pada BDI-a i da će se on strest čim to vidi. Pero ne postoji, postoji samo u mojoj glavi, a i da postoji ne boji se BDI-a, ali ja sam se eto streso pa kad BDI okrene odmah ću prvi kupiti prije Pere… i tako u krug…

To je sve toliko glupo da je neopisivo glupo, ali jednom kad BDI potegne gore nekoliko tjedana za redom bit će zanimljivo gledat sve te munjoze kako kupuju po 10% skuplje nego danas… zato će svaki dan htjet kupit prije Pere koji će kupiti sutra. Glupi Pero… oni pametni…

I'LL BE BACK

New Report

Close