JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako pratiš JDPL onda ništa novo za tebe.

I love the Smell of Profits in the Morning


Sigurno misliš na revalorizaciju i povećanje booka.Ništa novo.

Da, između ostaloga. Pričalo se o revalorizaciji i prije, ali jedno je kad se priča, a drugo kad bude službeno objavljeno u trenutku kad se općenito klima u brodarskom sektoru popravlja [proud]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Cit 1.milijun:……Da, između ostaloga. Pričalo se o revalorizaciji i prije, ali jedno je kad se priča, a drugo kad bude službeno objavljeno u trenutku kad se općenito klima u brodarskom sektoru popravlja…..

Za komentar i lektiru dio Bosunovog posta od 16.05.2007.:

….”Jadroplov jedini od naših brodara vrši vrijednosno usklađivanje materijalne imovine s tržišnom vrijednosti brodova (doduše samo krajem godine tako da trenutno povećanje vrijednosti flote ne utječe na P&L.) Ostali brodari usklađuju vrijednosti brodova samo nakon prodaje dok Jadroplov to radi svake godine“……….

Eto , između ostalog i zato kažemo ništa novo.Jedino ako ima neka druga novost u vezi s dobiti ili novogradnjama……..

BDI down 13 points today


BDI down 13 points today

zar je ovo uopće vrijedno spomena… što ćemo sada… najbolje sve rasprodati kad je ovako visoko!!![cool]

joskona:

BDI down 13 points today

zar je ovo uopće vrijedno spomena… što ćemo sada… najbolje sve rasprodati kad je ovako visoko!!![cool]

Prodaje nema sigurno, BDI će vrlo skoro na dosta veće razine pa neka i dionica krene na novi ATH. Samo strpljivo.

Dokupljivao Jdpl nadajmo se tisucici.[cool]

***obrisano***

Kada bi se kratkoročno dovukli do ATH bilo bi odlično, tisućice ostavimo za kasnije.

Mislim da ATH nije u pitanju, medjutim uz ovakvu sumornu klimu na trzistu kapitala ovako je ok.


Mislim da ATH nije u pitanju, medjutim uz ovakvu sumornu klimu na trzistu kapitala ovako je ok.

ATH je mislim malo jako preoptimistično za sada. riječi vam se pozlatile ali sumnjam[bye]

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Tornado:

Mislim da ATH nije u pitanju, medjutim uz ovakvu sumornu klimu na trzistu kapitala ovako je ok.

ATH je mislim malo jako preoptimistično za sada. riječi vam se pozlatile ali sumnjam[bye]


Baš me zanima kolko cete sumnjati za mjesec dana?[thumbsup]

Dobra večer.
Nedavno sam ušao i imam dosta JDPL-a, a doista ne znam što je to ATH,BDI?
Volio bi kada bi mi netko malo opisao o čemu se radi kako bi dalje sam tražio statistike i povukao koju analizu.
Hvala!

New Report

Close