JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pocelo je muski na svim kljucnim brodarima. [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Tko zna možda je ona tu stavljena samo radi psihološkog utjecaja, kad joj se približi mislim da će da se brzo makne. Ako ovako nastavimo danas ćemo doseći 700 kuna pa ćemo vidjeti.[thumbsup]


Pocelo je muski na svim kljucnim brodarima. [lol]

Otkad ti komentiraš dnevno trgovanje. Nije li to za drukere, a ne za vas umorne mornare stare.
[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

A vidim da mi nema do drukanja. Oprzio prstice na Luci Ploce pa treba brzo nadoknaditi. [cry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


A vidim da mi nema do drukanja. Oprzio prstice na Luci Ploce pa treba brzo nadoknaditi. [cry]

he he, kad investitor krene u špekulacije


koliko je po vama realna vrijednost Jadroplova,prema fundamentima

Nisam neki stručnjak, a gledajući čisto fundamente, Jadroplov je među najpodcjenjenijim dionicama. P/E je tako nisko, a dobit reste kontinuirano!
Inače, imao sam prilike vidjeti neke podatke koji će osvanuti u revidiranom godišnjem izviješću, tako da sam jutros prodavao HT i dokupljivao Jadroplov 🙂

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti


A vidim da mi nema do drukanja. Oprzio prstice na Luci Ploce pa treba brzo nadoknaditi. [cry]

ha ha ha

a i iskusni nekada pogriješe …

I love the Smell of Profits in the Morning


Techman: ” A vidim da mi nema do drukanja. Oprzio prstice na Luci Ploce pa treba brzo nadoknaditi. [cry] ” he he, kad investitor krene u špekulacije

Ma koji investitor. Lovusu NOW [angry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

1.,

mornar385: ” koliko je po vama realna vrijednost Jadroplova,prema fundamentima ” Nisam neki stručnjak, a gledajući čisto fundamente, Jadroplov je među najpodcjenjenijim dionicama. P/E je tako nisko, a dobit reste kontinuirano! Inače, imao sam prilike vidjeti neke podatke koji će osvanuti u revidiranom godišnjem izviješću, tako da sam jutros prodavao HT i dokupljivao Jadroplov 🙂

Ako se indeksi vrate približno ATH, Jadroplovu ne gine hiljadarka[proud]

možda je ipak VIRO podcjenjeniji od jadroplova-))

1.,

…….Inače, imao sam prilike vidjeti neke podatke koji će osvanuti u revidiranom godišnjem izviješću, tako da sam jutros prodavao HT i dokupljivao Jadroplov 🙂

Sigurno misliš na revalorizaciju i povećanje booka.Ništa novo.

1. milijun:

…….Inače, imao sam prilike vidjeti neke podatke koji će osvanuti u revidiranom godišnjem izviješću, tako da sam jutros prodavao HT i dokupljivao Jadroplov 🙂

Sigurno misliš na revalorizaciju i povećanje booka.Ništa novo.

ništa novo za tebe ili misliš ništa novo za javnost kolega??

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close