JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Techman: ” Bosun: ” BDI up +51 ” Zar i ti brate brute sa BDI ??? [lol] ” I ja…..iako BDI nije presudan za vrijednost Jadroplov daje sliku aktivnosti na tržištu. Uz to budući da ga toliki laici u Hrvatskoj prate sigurno utjeće na vrijednost dionice Jadroplova. Iako u današnjoj situaciji mogao je skočiti i na 11k rezultat bi bio jednak. By the way Techman…jesi još gore? U veljači idem u Bremen pa mi preporuči neki dobar restoran …….

Ma znam to je ona teorija krda. Jos uvjek sam gore i neznam za Bremen ali ako budes prolazio kroz Hamburg moze rucak ili vecera. Mislim da su linije sa Bremenom lose i da u svakom slucaju prolazis Hamburg.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ne ide prodaja ispod 650 kn,tu je granica,jedino neki očajnik može da se strmoglavi ali ne sa nekom količinom.
Ja čekam drugu rundu na 65x kn.


U pravu si. [lol]

Danas sam malo popravio prosjek s ulazom na 646. Samo se nekako bojim da će sutra na 620

iznenadio me Petrov koji smiruje sa svojim člankom investitore na business.hr…..čudno jer on je taj koji uvijek samo nadolijeva više panike kada ne treba (i kada nema razloga za je bit)……
izgleda da je u debelom minusu [lol]

DOKUP!

Zatvorilo se ispod 650,00. Bome drž’ gaće.

I love the Smell of Profits in the Morning

da podvucemo crtu
JADROPLOV D. D./REDOVNA JDPL-R-A 21.01.2008

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 19.685 1,20 Skrb. račun
6. HPB D.D. 16.724 1,02 Skrb. račun
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 13.881 0,85 Skrb. račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 11.532 0,70 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 10.655 0,65 Skrb. račun
10. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
Ukupno: 80,31
_____________________________________________________________________

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

……vidjeti ćemo kamo sve ovo ide kad se Amerika otvori


……vidjeti ćemo kamo sve ovo ide kad se Amerika otvori

Ide kvragu[lol]

A kad se otvara netko spomenio da je kod njih praznik pa burza ne radi.


……vidjeti ćemo kamo sve ovo ide kad se Amerika otvori

kad se otvara

&

prezivimo svi skupa do 4-5 mjeseca..dolaze bolji dani…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Imam dosta JDPL i nešto atpl, trenutno sam u minusu dosta, pogotovo na jdpl, a mi ne pada na pamet prodavati, necu ni dokupljivati jer sem ulupao sav preostali keš u JDPL u petak, da si znižam prosjek. Zakljucio sam, da pored kraja pada BDI , rasta bulkera u US i prognoza analtika za taj sektor ne mogu fulati sa kupnjom.Još sam istog mišljenja, samo mi je žao da nisam sacekao koji dan s dokupom.IMHO na srednji rok 1-2 godine nema greške ulaziti na ovima razinama, a pogoditi dno nije jednostavno.Sad sam na strong hold i ocekujem skori oporavak mojih mezimica..proud[thumbsup]

New Report

Close