JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da nebi mi počeli kopati rovove i na 640kn za sada ovi na 650 se dobro drže nadam se da su toliko sigurni koliko i pokazuje graf kod kolege Fazana.[sad]

Upravo si keloga dobro to rekao. Kud ćemo ako pređemo granicu od 650 kn. Fali CASH-R-A.

ima vremena da probije 650 danas,pogotovo sa ovako slabom obranom
[rolleyes]

Ne ide prodaja ispod 650 kn,tu je granica,jedino neki očajnik može da se strmoglavi ali ne sa nekom količinom.
Ja čekam drugu rundu na 65x kn.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Izvrsne vijesti s kontejnerskog trzista…

Yang Ming has extended the 1988-built, 3,129 teu Pegasus for another three years at a reported $25,300 a day, while Japan’s MOL has fixed the 2,452 teu Katharina for five years at a daily rate of $23,500 from the end of February.

Poštovani,

Novi sam na tržištu, novi i na forumu… Nadam se oporavku JDPL kao i svi vjerujem ovdje…

U JDPL -u sam od ove godine na cca 720

ah i eto probijena je i prva linija obrane.nadam se samo da će nam ubrzo doći municija za uzvratit paljbu.}Neznan samo šta se čeka.Po meni trebamo se strpit do izvješća negdje u drugi misec-Tada bi se moglo sve poklopit.Dobro izvješće plus završetak cirkusa sa Kinezima a i samo stanje i atmosfera na burzi.Bumo videli.Kak se kaže.[smiley].A do tada vi slabijeg zdravlja nemojte ovo ni gledat jer bi moglo biti svega.


BDI up +51

Zar i ti brate brute sa BDI ??? [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Daj gatara, kak ti sad BDI ne vrijedi a jucer ti je vrijedio. Radije uzmi cijeli tekst iz capitallinka i reci da si ga od tamo prepisao i gotovo.. I koji je zakljucak? Sad su odjednom podcijenjene. pa majku mu BDI je pao 42% kazes a ATPL 20% (sa 3500 na 2900).

Ma neka samo prepisuje. Ne dajmo mu da misli i donosi svoje zakljucke [thumbsup]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Tehinički, dionica je odradila svoje dno … ako ovo kojim slučajem probije i zatvori se ispod 650,00 … onda stvarno ne znam … P.S. ovakav graf sam postao već prije, tako da se ne pravim general poslije bitke …

Brale probilo ti granicu. A sad da ispunim svoje obecanje. Danas sam prodao na pocetku trgovanja dio dionica JDPL. Razlog nije nepovjerenje u dionicu vec transfer u Luku Ploce zbog docapa. Sutra je zadnji dan da bi se bilo unutra.[wink]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

hehehe i njega su zarazili sa pustom pričom oko BDI-a a mora se nekoga okrivit za sve ovo šta se dešava.Pa je najlakše reć za sve je kriv BDI kad se već nezna pravi krivac.Ako se BDI vrati na 11000 koliki će onda biti JDPL


Bosun: ” BDI up +51 ” Zar i ti brate brute sa BDI ??? [lol]

I ja…..iako BDI nije presudan za vrijednost Jadroplov daje sliku aktivnosti na tržištu. Uz to budući da ga toliki laici u Hrvatskoj prate sigurno utjeće na vrijednost dionice Jadroplova. Iako u današnjoj situaciji mogao je skočiti i na 11k rezultat bi bio jednak.

By the way Techman…jesi još gore? U veljači idem u Bremen pa mi preporuči neki dobar restoran …….

New Report

Close