JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uf, to isto ja napisah na ATPL…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premda kao tračak nade zasigurno može poslužiti dramatičan skok (+8,3%) ranije spomenutih dionica američke tvrtke s kraja prošloga tjedna . . .

Pa do kuda će ovo tonuti…??[cry]


Pa do kuda će ovo tonuti…??[cry]

ne obaziri se, bitno je ne prodat, ovo je smijurija, a ne cijena


Pa do kuda će ovo tonuti…??[cry]

Šuti dobro se drži usporedimo li sa ostalim!! [pray]

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!


Daj gatara, kak ti sad BDI ne vrijedi a jucer ti je vrijedio. Radije uzmi cijeli tekst iz capitallinka i reci da si ga od tamo prepisao i gotovo.. I koji je zakljucak? Sad su odjednom podcijenjene. pa majku mu BDI je pao 42% kazes a ATPL 20% (sa 3500 na 2900).

na tog Vračaru i njegove članke sam prestao trzati jos u 10-11 mjesecu 2006. kad je isto tako imao svoje mini kampanje protiv pojedinih dionica
[wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Pa baš se dobro drži,stavio u četvrtak nalog za kupnju na 665 i hvala bogu skinuo ga jutros kad sam vidio kamo je sve krenulo. [lol]

No, to me baš i ne tješi…[cry]

Ajmo Amerikanci.
Kakav je premarket ?

ne rade danas..

a i los je[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Tehinički, dionica je odradila svoje dno … ako ovo kojim slučajem probije i zatvori se ispod 650,00 … onda stvarno ne znam …
P.S. ovakav graf sam postao već prije, tako da se ne pravim general poslije bitke …

I love the Smell of Profits in the Morning

BDI up +51

New Report

Close