JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

11 January 2008

Baltic Dry Index (BDI) -384 7949
Spot Rates BCI (Cape index) BPI (Panamax index) BSI (Supramax index)
INDEX ………….10784….-909…………………7750……-217………………5323…….-139
Nevidim nikaj zelenog………
JDPL se drzi odlicno…a krajem prvog i pocetkom drugog ja osobno ocekujem uzlet ove dionice i trenutno stanje me uopce ne zabrinjava

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

uz opče sivilo u Americi DRYS se odlično drži !!!! možda se i nama posreći idući tjedan!!!
Last Trade: 62.01
Trade Time: 9:38AM ET
Change: 2.38 %
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Four Star General

JADROPLOV D. D./REDOVNA JDPL-R-A 11.01.2008

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 18.785 1,15 Skrb. račun
6. HPB D.D. 17.174 1,05 Skrb. račun [color=blue]+ 20[/color]
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 13.881 0,85 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 11.012 0,67 Skrb. račun [color=blue]+ 128[/color]
9. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
10. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 9.795 0,60 Skrb. račun
Ukupno: 80,20
…………………………………………………………………….
posljednje dane pratimo samo ukrcaje u top 10 nitko ne prodaje……

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Jel vrijedi ovo 716 kn? Razmišljam malo o ulazu…

Ako vrijedi 716, bolje ti je ne ulaziti…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Drys ide gore jer ga je city grup procijenila da vrijedi 160 $


uz opče sivilo u Americi

DRYS se odlično drži !!!!

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Pošto će se ova tema uskoro preimenovati u DRYS, i ja ću malo o DRYSu.

Neki su i u utorak smatrali da se DRYS odlično drži…
A onda je stigla srijeda…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Evo, da i ja malo jurišam na vjetrenjače – DRYS nije JDPL i obrnuto…

Ali ako netko osjeća potrebu da nas informira kako se kreće cijena DRYS-a, neka je posta. Nije da ga bilo tko može spriječiti u tome.

Pametni će dokupljivati…

gledam taj jdpl jos od 650, pa sam ga gledao do 850 i zakljucio da mi je preskup, i sad ga opet gledam. Ovih dana bi izasao iz HTa i usao u JDPL ali nemogu skuziti kakav je sad trend na JDPL, jel ovo sad dno, ili se jos netko iskrcava? Pun mi je kufer vise da lovim noz koji pada 🙂


gledam taj jdpl jos od 650, pa sam ga gledao do 850 i zakljucio da mi je preskup, i sad ga opet gledam. Ovih dana bi izasao iz HTa i usao u JDPL ali nemogu skuziti kakav je sad trend na JDPL, jel ovo sad dno, ili se jos netko iskrcava? Pun mi je kufer vise da lovim noz koji pada 🙂

mislim da smo pri dnu…..tesko da moze ispod 700…..mozda i da, ali ne puno…..samo sto ima hrpa njih koji se grizu sto on stagnira dosta vremena odnosno i pada lagano svaki dan…..svi ulazu na osnovu BDI-a i ostalih indeksa…..a dobro su analiticari rekli da ce ovo biti godina brodara…..ja cu prije njima vjerovati nego dnevnim i tjednim BDI-ijima i ostalim indeksima i drhtavim ručicama koji se iskrcavaju brže bolje…..
a mozda i grijesim, vidjet cemo [tongue]
da, posjedujem dionice JDPL-a, nakrcan sam do grla i jos ću u dokup u tjednu koji slijedi [smiley]
živjeli i ugodan vikend [thumbsup]

DOKUP!

posjedujem jdpl i atpl u jednakim kolicinama
brodari mi cine 70 posto portfolia
svi oni koji su u ovoj dionici a koji su zabrinuti zbog trenutnog negativnog trenda bdi-a preporucio bi im da odu na forum moj novac i tamo procitaju usporodbe i analize od kolega shoguna i toknezeva
osjecat ce se smirenije i sretnije zagarantirano[proud]
isto bi tako apelirao na kolege da se vrate na ovaj forum jer takvih konstruktivnih rasprava nam treba vise[pray]


mislim da smo pri dnu…..tesko da moze ispod 700…..mozda i da, ali ne puno…..

Brale a na osnovu kojih parametara ti to procjenjujes? Grah, tarot, zecja sapa ili kosti???
[tongue]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Uz Platou i jedna vjest [proud]. Don Frane je zakljucen na 40 i…. na godinicu. Mislim da ni Trogir koji bi trebao u obnovu negdje u 3 mjesecu nece ici losije.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close