JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam malo fondove s javnom ponudom HPB investa. Zajedno su uvjerljivo najgori u 2008., a s obzirom na potonuće KODT-P i KODT-R danas, sutra će još više dolje. Ako Lice ne želi dobiti nogom u stražnjicu, vrijeme mu je da intervenira. 🙂

Nediraj mi Dominika.
Bude, polako…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

i ja sam danas malo dokupljivao, sad sam na 765 kn prosjeka…ima li nade za nas[rolleyes]

No pain no Game


i ja sam danas malo dokupljivao, sad sam na 765 kn prosjeka…ima li nade za nas[rolleyes]

to ti je samo 5-6 posto, čekamo žute pa ćemo vidjeti[yawn]

ako je sad P/E 15, koliki će tek biti kad iziđe izvješće.

Evo kupio i ja prvog brodara. [proud]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Evo kupio i ja prvog brodara.

[pray][pray][pray]

koliko vidim ne pise se dobro u americi drys opet u crvenom i to 5 %…ne znam sto se dogadja, ali mi se ne svidja, jer svi govore kako je ovo godina brodara, a ocito se tamo mnogi brzo bolje rjesavaju brodara, mislim da je drys izgubio 50 % od ath a zamislite da se kod nas jdpl sa 870 ATH prepolovi, ne bi to bas bilo sjajno[rolleyes]

No pain no Game


a zamislite da se kod nas jdpl sa 870 ATH prepolovi, ne bi to bas bilo sjajno[rolleyes]

spasavaj se tko moze, propast, brzo sve u cash [lol]
ajde reci jel’ ti ovo ozbiljno mislis?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


roger: ” a zamislite da se kod nas jdpl sa 870 ATH prepolovi, ne bi to bas bilo sjajno[rolleyes] ” spasavaj se tko moze, propast, brzo sve u cash [lol] ajde reci jel’ ti ovo ozbiljno mislis?

Mislim li da ce se to dogoditi?? Pa da mislim vjerojatno ne bi bio sad u njemu, ne?![shocked]
Ali mi pomaisao na tako sta bas i ne pobuduje predobre osjecaje..[proud]
Ako dokupljujem onda mislim da ce rasti ali dozvoli da se zapitam zasto toliko pada u Americi, imas ti odgovor? Ako imas reci…napisi jer nije da je danas crveno u americi sve pa onda s njima i brodari vec su dow i nasdaq u laganom plusu a brodovi tonu[rolleyes]

No pain no Game

JADROPLOV D. D./REDOVNA JDPL-R-A
Razlika u odnosu na 02.01.2008. ( post : Optimist – strana 429 )

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 18.785 1,15 Skrb. račun
6. HPB D.D. 17.099 1,04 Skrb. račun [color=blue] -117[/color]
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 13.881 0,85 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 10.618 0,65 Skrb. račun [color=blue] -464[/color]
9. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
10. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 9.795 0,60 Skrb. račun [color=blue] -205[/color]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


vipy: ” roger: ” a zamislite da se kod nas jdpl sa 870 ATH prepolovi, ne bi to bas bilo sjajno[rolleyes] ” spasavaj se tko moze, propast, brzo sve u cash [lol] ajde reci jel’ ti ovo ozbiljno mislis? ” Mislim li da ce se to dogoditi?? Pa da mislim vjerojatno ne bi bio sad u njemu, ne?![shocked] Ali mi pomaisao na tako sta bas i ne pobuduje predobre osjecaje..[proud] Ako dokupljujem onda mislim da ce rasti ali dozvoli da se zapitam zasto toliko pada u Americi, imas ti odgovor? Ako imas reci…napisi jer nije da je danas crveno u americi sve pa onda s njima i brodari vec su dow i nasdaq u laganom plusu a brodovi tonu[rolleyes]

Mislim da je DRYS prije ATH u godinu dana narastao otprilike 1000% (rijecima: tisucu%).. Da je JDPL narastao toliko, pa onda s ATH pao 50% sada bi cijena bila izmedju 1000 i 1500 kuna…

New Report

Close