JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sokolić:

Pozdrav svima od sokolića Sokolić je sletio na ovu dionicu maksimalno s prosječnim ulazom od 770 kn. Ima li nade za mene?[cry]

ak vjerujes u ono sto si kupio a siguran si da ce rasti onda se ne moras bojati.Klasicni sindrom novopecenog ulagaca je upravo to sto ti cinis.Kad kupis pa opadne a onda preznojavanje,dal sam pogrijesio,dal da prodam dok jos ne opadne…budi miran i ne brini,ak ne mozes gledat kak pada ugasi komp odi se zabavljaj pa ponovo pogledaj za tjedan dana,mjesec dana [wink]

inace ja sam usao puno vise od tebe


Ja isto, a ne bojim se za tu investiciju, samo strpljenja još koji mjesec, maksimalno dva, isplatice se…[proud]

upravo takvi koji su usli na cijenam visim nego sto je sada cmizdre i panicare (ima iznimka tj. oni koji nisu na burzi od jucer)…..dajte se smirite, svi bi najrađe kupili danas i za 15 dana prodali sa 20%+ zaradom…..ne ide tako…..KF izasao iz top10 i odmah panika……nepotrebno skroz [wink]
osobno sam usao na 6xx, JDPL je otkad sam ja usao u narednih 15-20 dana otisao i do 890 otprilike…..u pravi trenutak sam usao….nisam prodao jer znam da vrijedi i vise…..ima onih koji su usli i na 500kn pa nisu prodali…..
2008. godina je naša…. [thumbsup]

DOKUP!

sokolić:

Pozdrav svima od sokolića Sokolić je sletio na ovu dionicu maksimalno s prosječnim ulazom od 770 kn. Ima li nade za mene?[cry]

ak vjerujes u ono sto si kupio a siguran si da ce rasti onda se ne moras bojati.Klasicni sindrom novopecenog ulagaca je upravo to sto ti cinis.Kad kupis pa opadne a onda preznojavanje,dal sam pogrijesio,dal da prodam dok jos ne opadne…budi miran i ne brini,ak ne mozes gledat kak pada ugasi komp odi se zabavljaj pa ponovo pogledaj za tjedan dana,mjesec dana [wink]

inace ja sam usao puno vise od tebe


Ovo mi je tesko vjerovat….takav znalac pa usao na vecoj razini!!!!!!!!!!!!![shocked]
ps..si skuzio da imamo slicne dionice [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

jedni ulaze dok drugi izlaze…….nema razloga za zabrinutost….idemo dalje s njima ili bez njih.

Scio me nihil scire

caccone da sam veliki znalac bio bi bogatas[wink],niko ne moze predvidjet trziste pa tako ni ja.kad je palo sa ATH-a i par dana se poslije toga smirilo kupovao sam da bi po klasicnom scenariju kad kupis ono jos vise zaronilo.[embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Friško zaključeno (najzanimljiviji dio):

Celerina (73,035 dwt, 14/31.5L 14/25.5B, 1999-built) delivery Lanshan spot, redelivery China, $60,000 daily.
Four Coal (74,020 dwt, 14/33.3L 14.5/33.3B, 2000-built) delivery Qingdao 20-22 Dec, redelivery Brazil, $48,500 daily.
Capetan Minas (45,260 dwt, 13/27L 13/27B, 1984-built) delivery USG spot, redelivery Med, $82,500 daily.

Izgleda kao dobra vijest za JDPL , manje dobra za ATPL.

hvala na info.
molim te ako možeš poslati link gdje ovo mogu naći detaljnije.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

maknuta ona dva veća naloga od 500, 600 komada na 719,720…….

da nisu predosjetili da bi mogli biti pometeni…[wink]

Ma sačekat će oni da se skupi kupnje pa onda opaliti po njoj, tako je bar bilo ovih dana.

729,00 384
729,90 48
729,99 11
730,00 52
734,99 93
735,00 300
740,00 150
744,00 9
745,00 27
749,00 55

evo polagano dolaze. Ne razumijem “male”. Svi znamo da se netko hoce rijesiti JDPL-a a oni i dalje daju ponude:

716,10 20
716,01 30
715,02 32
715,01 20
715,00 116
714,00 10
713,00 5
712,00 3
710,05 51
710,03 11

Kad bi se lijepo mali maknuli da vidis kako bi se ovi poceli spustati. Prije nekoliko dana (prosli tjedan) prodavali su do 700. Meni to ne odgovara previse, ali globalno sto prije ih se rijesimo prije ce to ici gore. A i mali ce imati malo vise novaca za kupnju veceg broja dionica… pih!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

samper:

Pošto je teško pratiti u kojoj je sve dionici netko (top 10), upit sam svojevremeno poslao na SDA, da li je moguće takvo pretraživanje, no, nažalost, nisu mi čak niti odgovorili, a na njihovim stranicama nisam našao takvu mogućnost.

to možeš vrlo lako naći u googlu, pa pod napredno pretraživanje staviš točan naziv web-stranice (www.sda.hr) i traženja određenog imena koje se unutra pojavljuje. Tako ti automatski nađe sve koji se pojavljuju u top 10[proud]

To vrijedi kada pretražuješ statične stranice, što podaci o top10 nisu, već se očito dohvaćaju dinamički iz baze podataka. To je prvo što sam pokušao, ali nažalost…


To vrijedi kada pretražuješ statične stranice, što podaci o top10 nisu, već se očito dohvaćaju dinamički iz baze podataka. To je prvo što sam pokušao, ali nažalost…

već sam ti jučer odgovorio da je ranije to uvijek funkcioniralo. Nisam probavao otkako su promijenjene stranice na SDA, pa ne znam sada. Prije je uvijek funkcioniralo…

New Report

Close