JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mogu samo reći da svim imateljima dionice JDPL želim da poraste kao ATPL nakon njegova izlaska

ili kao Jamnica[wink]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

BDI +7 danas , hajdemo danas malo u pozitivu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


zare: ” Što se tiče Floričića na ovom linku pogledajte što je 3.8. rekao u interview-u, a na slici je najbitniji dio o tome kako će i on i Purko postupno prodati sve dionice koje imaju… Dakle ova prodaja je po meni očekivana i najavljena, a ne spašavanje žive glave… http://www.aureusinvest.hr/admin/documents/3/111.pdf ” sve to stoji. no ne bi KF prodavao dionicu da misli da moze jos bitnije rasti u skoro vrijeme.

Pa čovječe, ako je u njegovom fondu opet kada naraste je njegovo, koliko se ja razumijem. A ako nije u njegovom fondu, onda opet spašava fond pa ne vidim u čemu je problem.

Dajte molim Vas prekinite s K.F. otvorite posebnu temu na forumu pa tamo pišite kad je piškio i kakio …. i kako … Ovdje tema Jadroplov

1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 18.785 1,15 Skrb. račun
6. HPB D.D. 16.805 1,03 Skrb. račun
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 13.881 0,85 Skrb. račun
8. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
9. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 10.000 0,61 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 9.942 0,61 Skrb. račun
[pray]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Pozdrav svima od sokolića

Sokolić je sletio na ovu dionicu maksimalno s prosječnim ulazom od 770 kn. Ima li nade za mene?[cry]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Kolega naravno da ima, srpite se malo. Još je po meni nekih cca 4000kom. na prodaji…

I Believe I Can Fly ...


Pozdrav svima od sokolića Sokolić je sletio na ovu dionicu maksimalno s prosječnim ulazom od 770 kn. Ima li nade za mene?[cry]

how yes no.
iako mi je prosjek malo viši (777) prvu tranšu prodaje izvršio po 745 kn (ulaz paketa 650 kn) prije par dana.
ostalo je dugoročnije.
inače, tu je neka tehnička granica (suport-res) oko 770-780.


Pozdrav svima od sokolića Sokolić je sletio na ovu dionicu maksimalno s prosječnim ulazom od 770 kn. Ima li nade za mene?[cry]

Nema.
Prvi post i već cmizdriš.

Stvarno si živac.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Još je po meni nekih cca 4000kom. na prodaji…

Tako nekako i ja računam.
Nakon stanja SG od 9973 komada, protrgovano je 9447 dionica. Obično je oko 2/3 iskrcaja… cca 4000 ostaje


Pozdrav svima od sokolića Sokolić je sletio na ovu dionicu maksimalno s prosječnim ulazom od 770 kn. Ima li nade za mene?[cry]

ak vjerujes u ono sto si kupio a siguran si da ce rasti onda se ne moras bojati.Klasicni sindrom novopecenog ulagaca je upravo to sto ti cinis.Kad kupis pa opadne a onda preznojavanje,dal sam pogrijesio,dal da prodam dok jos ne opadne…budi miran i ne brini,ak ne mozes gledat kak pada ugasi komp odi se zabavljaj pa ponovo pogledaj za tjedan dana,mjesec dana [wink]

inace ja sam usao puno vise od tebe

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close