JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da ispod 720 ne daju. Ja danas dokupio još po 719. Ali razmišljam staviti se još niže za drugi dokup, iako mislim da ispod ovih 705 neće ići.

Floki izlazi iz ULPL, ATPL, JDPL. Treba mu lova da puni fondove jer je ljudi masovno izvlače. Vidjeli ste koliko se love izvuklo iz fondova u studenome, a ništa bolje neće biti ni u prosincu. U gadnoj su gabuli i koriste sve mogućnosti da smanje odlijev kapitala i smanjenje imovine! Mislim da je to razlog ovog neprekidnog iskrcavanja.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Izgleda da ispod 720 ne daju. Ja danas dokupio još po 719. Ali razmišljam staviti se još niže za drugi dokup, iako mislim da ispod ovih 705 neće ići.

dati ce…samo treba biti uporan i strpljiv. Pitam se koliko je ovih naloga na kupnji od strane istog prodavaca. Samo ne nasjedajte na njihovu igru.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Floki izlazi iz ULPL, ATPL, JDPL. Treba mu lova da puni fondove jer je ljudi masovno izvlače. Vidjeli ste koliko se love izvuklo iz fondova u studenome, a ništa bolje neće biti ni u prosincu. U gadnoj su gabuli i koriste sve mogućnosti da smanje odlijev kapitala i smanjenje imovine! Mislim da je to razlog ovog neprekidnog iskrcavanja.

Potpisujem.
Mislim da su fondovi PBZ i ZABE još i dobro prošli (u njima su drhtave ručice ipak prepoznali neko utočište) ; svi drugi – a pogotovo oni koji nisu vezani uz banke – imali su i još će imati pravu dramu zbog značajnog smanjenja imovine.


Smart: ” Floki izlazi iz ULPL, ATPL, JDPL. Treba mu lova da puni fondove jer je ljudi masovno izvlače. Vidjeli ste koliko se love izvuklo iz fondova u studenome, a ništa bolje neće biti ni u prosincu. U gadnoj su gabuli i koriste sve mogućnosti da smanje odlijev kapitala i smanjenje imovine! Mislim da je to razlog ovog neprekidnog iskrcavanja. ” Potpisujem. Mislim da su fondovi PBZ i ZABE još i dobro prošli (u njima su drhtave ručice ipak prepoznali neko utočište) ; svi drugi – a pogotovo oni koji nisu vezani uz banke – imali su i još će imati pravu dramu zbog značajnog smanjenja imovine.

tocno!!!
maticna banka koja ce posudit lovu kad “zagusti” je kljuc uspjeha!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Floki izlazi iz ULPL, ATPL, JDPL. Treba mu lova da puni fondove jer je ljudi masovno izvlače. Vidjeli ste koliko se love izvuklo iz fondova u studenome, a ništa bolje neće biti ni u prosincu. U gadnoj su gabuli i koriste sve mogućnosti da smanje odlijev kapitala i smanjenje imovine! Mislim da je to razlog ovog neprekidnog iskrcavanja.

Smart, mislim da si malo zabrijao ali nema veze. samo se vi tjesite da KF iskrcava da bi lovu stavio u fondove. ljudi su stvarno spremni sloziti pomalo cudne scenarije kad im to odgovara.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

@Sasko
A kakav bi ti scenario složio. Ja imam jedan pozitivan u glavi, zapravo, nije moj već mi je priopćen, ali ne smijem javno s nijme. No pozitivan je, strpljen spašen.

evo jedan negativni,zbog opce krize u svijetu pogotovo u US gdje se nazire recesija g.KF kao pametan i lukav ulagac povlaci se u kes[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Smart:

Floki izlazi iz ULPL, ATPL, JDPL. Treba mu lova da puni fondove jer je ljudi masovno izvlače. Vidjeli ste koliko se love izvuklo iz fondova u studenome, a ništa bolje neće biti ni u prosincu. U gadnoj su gabuli i koriste sve mogućnosti da smanje odlijev kapitala i smanjenje imovine! Mislim da je to razlog ovog neprekidnog iskrcavanja.

Smart, mislim da si malo zabrijao ali nema veze. samo se vi tjesite da KF iskrcava da bi lovu stavio u fondove. ljudi su stvarno spremni sloziti pomalo cudne scenarije kad im to odgovara.

Dobro uočeno kolega[thumbsup]

Što se tiče Floričića na ovom linku pogledajte što je 3.8. rekao u interview-u, a na slici je najbitniji dio o tome kako će i on i Purko postupno prodati sve dionice koje imaju… Dakle ova prodaja je po meni očekivana i najavljena, a ne spašavanje žive glave…

http://www.aureusinvest.hr/admin/documents/3/111.pdf

Što se tiče Floričića na ovom linku pogledajte što je 3.8. rekao u interview-u, a na slici je najbitniji dio o tome kako će i on i Purko postupno prodati sve dionice koje imaju… Dakle ova prodaja je po meni očekivana i najavljena, a ne spašavanje žive glave…

http://www.aureusinvest.hr/admin/documents/3/111.pdf


Što se tiče Floričića na ovom linku pogledajte što je 3.8. rekao u interview-u, a na slici je najbitniji dio o tome kako će i on i Purko postupno prodati sve dionice koje imaju… Dakle ova prodaja je po meni očekivana i najavljena, a ne spašavanje žive glave…

http://www.aureusinvest.hr/admin/documents/3/111.pdf

sve to stoji. no ne bi KF prodavao dionicu da misli da moze jos bitnije rasti u skoro vrijeme.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close