JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema potpore od HPB fondova, budući da su u problemima sa novcima.
Možda uđe netko drugi.


Nema potpore od HPB fondova, budući da su u problemima sa novcima. Možda uđe netko drugi.

i meni izgleda da čekaju nekog inače nikakvog smisla nemaju ovi nalozi, očigledno je da izlaze, a ovako neće nikad prodati malima

]

blueman:

Prije 2-4 mjeseca je bila na 480 i nitko nije htio kupiti.
Prometi su bili do 100K dnevno.
sa 700 kn to je rast od skoro 46%.
Sta bi ti, da raste 100% samo tako.
Iako vrijedi postoje pravila.
Sta ce sljedece godine rasti ako sada napucaju gore.

MAlo dulji horizont gledati.
Na svim dionicama.
Boink

mozda nije lose ponoviti ovaj tekst.

najvrednije stvari u životu su besplatne

Mene moj broker, iskljucivo laze..Meni je vec neugodno,sto god pitam,zatrazim misljenje,savjet,uvijek uradim suprrotno..Par puta su me preveslali,no sada iskljucivo profitiram na informacijama,koje mi dadnu..
Tako ja pitam npr sto mislite o jdpl,i navedem neke argumente,on kaze ,ha cuj,meni tu nesto ne stima,nije ti to bas nesto..a ja brzo ciku,u ubodem 100 komada..dakako i obrnuto vrijedi.npr.belje ti je super samo kupuj,odlicno to sam i ja mislio…kuc brzo i prodam sve belje..
Ovo je moj stav i brokerima…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Da ne kazem da broker nije ovlasten davati takva misljenja…


alan_poh: ” mise99: ” A nisam pročitala, što kaže Friščić? ” friščić kaže da bi bilo čudo kada bi hss/hsls prekinuo pregovore sa hdz-om…..skraceno: rekao je da je sa hdz-om gotova stvar, a sdp-u da moze pakirati kofere za slijedece 4 godine…..e sad nisam bas siguran da to moze bitnije utjecati na JDPL…..splitska iskrcava, kao sto vidimo oko 6 tisuca je prodala…… ” Kakve i gluposti pišeš i to redovno samo te pratim. 20 puta je već rečeno da to nicu dionice SPLITSKE BANKAE već njihov skrbnički račun preko kiojeg sam mogao i ja biti slasnik tih dionica.To su dionice SKANDINAVIA FOND-a i sad ti meni objasni kakve to ima veze sa HDZ ili SDP i Friščićem što svi već gore napisao.

pa ima i nema…..ljudi su mogli danas pozitivno reagirati na vijest da je hdz pred formiranjem vlasti…..ali posto se doticni iskrcavaju, a samo mali kupuju onda je za ocekivati da necemo gore nego dolje ili stagnacija…..
bumbare, pises i ti vece gluposti od mene pa ti nikad nisam to i rekao….malo postovanja ti nebi skodilo KOLEGA [huh]

DOKUP!


Mene moj broker, iskljucivo laze..Meni je vec neugodno,sto god pitam,zatrazim misljenje,savjet,uvijek uradim suprrotno..Par puta su me preveslali,no sada iskljucivo profitiram na informacijama,koje mi dadnu.. Tako ja pitam npr sto mislite o jdpl,i navedem neke argumente,on kaze ,ha cuj,meni tu nesto ne stima,nije ti to bas nesto..a ja brzo ciku,u ubodem 100 komada..dakako i obrnuto vrijedi.npr.belje ti je super samo kupuj,odlicno to sam i ja mislio…kuc brzo i prodam sve belje.. Ovo je moj stav i brokerima…

pa daj i nama ime tog brokera ak je tak kako i ti kažeš
ovaj moj niš ne bi rekao pa razmišljam o drugom brokeru il brokerici[pray]

Postanite Eu-robovi

da brokeri nesto znaju nebi radili ko brokeri[proud]
svaka brok kuca ima svoje favorite i preporucuje svojim klijentima kupnju dionica koje oni imaju…o jacini i financijskoj moci ovisi njihova uspjesnost…postoje brok kuce koje NIKAD ne fulavaju, jer su toliko financijski mocne da sve sto uzmu na zub od toga naprave eldorado!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


Mene moj broker, iskljucivo laze..Meni je vec neugodno,sto god pitam,zatrazim misljenje,savjet,uvijek uradim suprrotno..Par puta su me preveslali,no sada iskljucivo profitiram na informacijama,koje mi dadnu.. Tako ja pitam npr sto mislite o jdpl,i navedem neke argumente,on kaze ,ha cuj,meni tu nesto ne stima,nije ti to bas nesto..a ja brzo ciku,u ubodem 100 komada..dakako i obrnuto vrijedi.npr.belje ti je super samo kupuj,odlicno to sam i ja mislio…kuc brzo i prodam sve belje.. Ovo je moj stav i brokerima…

Ovo je točno, sve što sam kupila na savjet brokera od toga ništa, upravo suprotno.
A što se tiče savjeta, naravno da trebaju uputiti u suprotnom su obični šalterski radnici koji stisnu tipku na naš nalog.


Pierre: ” Nema potpore od HPB fondova, budući da su u problemima sa novcima. Možda uđe netko drugi. ” i meni izgleda da čekaju nekog inače nikakvog smisla nemaju ovi nalozi, očigledno je da izlaze, a ovako neće nikad prodati malima

To je znak da umjetno drže cijenu. Nakrcali naloge na prodaji? Pa što ne spuste još cijenu i prodaju to, ako im se prodaje.


da brokeri nesto znaju nebi radili ko brokeri[proud]

“Wall Street is the only place where people who own Rolls Royce seek advice of the ones who travel to work by subway/local trains” -Warren Buffet


da brokeri nesto znaju nebi radili ko brokeri[proud]

Pogledajte zakon i sto je rekao PR burze oko ove teme[thumbsup]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close