JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kome je jeftino neka kupuje, po 730 koliko hoćeš, sve se skida. ovako je bilio slično na atpl kad je bilo veće iskrcavanje.

ako išta znači TA

Evo dobio tj. kupio po 730. Danas se po toj cijeni izgleda trži ni manje ni više.[cool]

Dosta je interesantan prodavač kako ljepo prodaje sve što se stavi na 730 kuna, bilo to 1, 6 ili 10 komada. Šta nije stavio sve što ima na toj cifri pa nek mali grickaju i vide koliko mu još ostaje.

Od prvih 10 u zadnja dva dana porasta prodavao je samo onaj HPB d.d., valjda skrbnički nekog fonda? cca 1.600 kom. On nas vjerojatno i dalje štopa. Do kada?


Dosta je interesantan prodavač kako ljepo prodaje sve što se stavi na 730 kuna, bilo to 1, 6 ili 10 komada. Šta nije stavio sve što ima na toj cifri pa nek mali grickaju i vide koliko mu još ostaje.

onda bi mali stavili naloge na 725., isto da je stavio nalog na750, mali bi na 740….

07 December 2007

Baltic Dry Index (BDI) -74 10068
Spot Rates

BCI (Cape index) BPI (Panamax index) BSI (Supramax index)
INDEX

14879 [color=blue] -200 [/color] 9806 [color=blue] -80 [/color] 6083 [color=blue] +19[/color]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 21.881 1,34 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 20.778 1,27 Skrb. račun

I ovi su otresli 1000 komada, samo nam još to fali

&

ja sam našao ovaj podatak od 5.12.

5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 27.111 1,66 Skrb. račun [undecid]

a ja sam naša malo drukčije podatke [bye]


ja sam našao ovaj podatak od 5.12.

5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 27.111 1,66 Skrb. račun [undecid]


kako nam je to promaklo, meni pašu sve opcije. Ako padne, dokupljujemo

&


a ja sam naša malo drukčije podatke [bye]

to su stari podatki [huh]

New Report

Close